• Nano anglies dantų šepetėliai 4vnt.
Naujiena

Prekės kodas: NANO4SEP

Prekės informacija: Prekė sandėlyje

Gamintojas: *EU*

€4.83

Balti ir sveiki dantys, maloni šypsena ne tik puošia, bet ir didina pasitikėjimą savimi! Dantų šepetėlis – nepakeičiama burnos higienos priemonė, todėl siūlome įsigyti keleto tūkstančių Lietuvos gyventojų išbandytus ypatingus nano dantų šepetėlius su bambuko anglimi padengtais šereliais. Tai naujos kartos minkšti dantų šepetėliai su nano technologijomis ir bambuko anglimi, gebantys atstatyti natūralų dantų baltumą. Dantų šepetėlio šereliai pasižymi antibakterinėmis savybėmis, dėl to ant šepetėlio nesikaupia bakterijos, o valantis dantis sunaikinamos visos bakterijos besikaupiančios burnos ertmėje.

Šepetėliai yra pagaminti iš natūralios ekologiškos žaliavos - bambuko anglies. Specialiu būdu apdorota bambuko anglis tampa akyta ir sugeba žymiai geriau nei kitos analogiškos medžiagos absorbuoti kvapus ir apnašas. Tai ypač aktualu rūkaliams ir kavą mėgstantiems žmonėms. Turėdami antiseptinių ir antibakterinių savybių šepetėliai ne tik sugeria kvapus, bet ir naikina juos.

Šie dantų šepetėliai turi dvigubus šerelius, kurie atlieka skirtingas funkcijas:

  • pirmieji, trumpesni ir užapvalinti, masažuoja dantenas ir valo dantis;
  • antrieji, prailginti ir nusmailinti - itin švelnūs. Jie puikiai išvalo net sunkiausiai pasiekiamas vietas ir tarpdančius.

Bambuko anglies dantų šepetėliai yra itin populiarūs dėl savo minkštumo. Šepetėlio šereliai yra ypatingai minkšti ir švelnūs, taip nesukelia jokių nemaloniu ir neigiamų pojūčių net jautriausioms dantenoms.

Nano anglies dantų šepetėliai 4vnt.

     
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink