Elektrinis paspirtukas inSPORTline Swifter (iki 100kg, 250W, iki 25km/h)

Prekės kodas: POW203896

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€57715 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24

 E-Scooter inSPORTline Swifter yra revoliucinis paspirtukas su žingsniuojančiu pedalų padu, kad būtų patogiau važiuoti. Šis paspirtukas puikiai tinka kasdieniam važinėjimui mieste, padeda išvengti spūsčių ir taip sutaupyti brangaus laiko. Nors tai galingas paspirtukas, jis sveria tik 10,5 kg  (dėl lengvo aliuminio rėmo). Be to, paspirtuką galite akimirksniu sulankstyti arba išskleisti, todėl jį lengva nešiotis ir (arba) laikyti. Pripučiamos 8 colių padangos susidoros su kelio nelygumais (mieste jų būna daug).Kad būtumėte saugūs, E-Scooter inSPORTline Swifter sukonstruotas įjungiamasis ir elektroninis galinis stabdys, neslystantis dugnas ir guminis vairas, užtikrinantis puikų sukibimą ir maksimalų valdymą. Akumuliatoriumi maitinamus priekinį ir galinį žibintus, taip pat garsinį signalą galite įjungti paspaudę mygtuką ant vairo. Galinis stabdžių žibintas  užsidegs stabdant. Įmontuotame ekranėlyje nurodomas atstumas, esamas greitis, greičio režimas ir akumuliatoriaus būklė, todėl jame pateikiama visa informacija, kurios gali prireikti važiuojant.        


 

 


 

Geresnė, patikimesnė ir siūlanti daugiau įkrovimo ciklų nei neženkliniai akumuliatoriai, 5,2Ah LG ličio akumuliatorius leidžia 15 km atstumą vienu įkrovimu (akumuliatorius iki pilnos talpos įkraunamas per 3-5 valandas). Todėl prieš įkraunant akumuliatorių, paspirtuku galite naudotis daugiau nei vieną kartą. Be to, jūs galite naudotis paspirtuku net ir išsikrovus akumuliatoriui. Įdėtas į denį, akumuliatorius netrukdys jums važiuojant. Jį lengvai įkrausite naudodami kompaktišką įkroviklį, kurį galėsite pasiimti visur, kur tik eisite.


 

Įspėjimas: Akumuliatorių laikykite sausoje ir nuo šviesos apsaugotoje vietoje, kambario temperatūra turi būti nuo 10 °C iki 20 °C. Prieš laikydami ilgesnį laiką, įkraukite akumuliatorių iki pilnos talpos. Procesą kartokite kas mėnesį.

 

 
Parašyti atsiliepimą
Greitas pristatymas

Per 2-3 darbo dienas

Konsultacija telefonu

+37060997657

Mokėjimas

Pristatymo metu

Grąžinimo garantija

Per 14 d.d.