0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Vos nuo 1,99 €! Įtvarai iššokusiam pėdos kauliukui koreguoti!

Kaina: 1,99 € 3,00 € Sutaupote: 1,01 €
Prašome pasirinkti prekės variantą
Aprašymas

Atlikti tyrimai rodo, jog net iki 30 procentų suaugusių pasaulio žmonių kenčia nuo iššokusio pėdos kauliuko sukeliamo diskomforto. Iššokęs kojos kauliukas, tai didžiojo kojos piršto iškrypimas į išorę ir pirmojo padikaulio pasislinkimas į vidinę pusę. Medicininis šios patalogijos pavadinimas yra  Halux Valgus („Hallux“ lotyniškai - didysis pirštas, „valgus“ - apibūdina iškrypimą į išorę). Negydomas iškrypęs didysis kojos pirštas ima kelti diskomfortą ir skausmą, o taip pat ilgainiui gali deformuoti kitus pirštus bei visą pėdą. Todėl pastebėjus pėdos pokyčius reikėtų susirūpinti ir imtis priemonių.

Ši problema ypatingai nemaloni moterims, kadangi atsiranda kompleksai dėl pėdų ir pirštų, o tai žinoma įtakoja avalynės pasirinkimą – dažniausiai nešiojami uždari, platesni batai, tenka atsisakyti madingų batelių, batelių su kulniukais, atvirų basučių.

Taigi jei dėl iššokusio didžiojo pėdos piršto jaučiate skausmą ir diskomfortą jau laikas spręsti šią ūmią problemą! Šiandien www.mandarinai.lt siūlo Jums efektyvius įtvarus, skirtus iššokusio kojos kauliuko keliamo diskomforto sumažinimui ir koregavimui!


1 pasirinkimo variantas. Minkštas guminis mažojo kojos piršto įtvaras – 3.99 €

Kreivas mažasis kojos pirštas gali kelti skausmą, avint batus trinti, spausti ir kelti diskomfortą. Šis minkštas guminis įtvaras ištiesina mažajį pirštelį ir sumažina trintį į bato vidinį paviršių. Įtvaras - korektorius yra universalaus dydžio, jį galite plauti muiluotame vandenyje. Komplekte yra du įtvarai.


1A pasirinkimo variantas. Minkštas guminis mažojo kojos piršto tarpupirštis-įtvaras – 4.45 €

Minkštas guminis tarpupirštis-įtvaras apsaugo mažojo kojos piršto trynimąsi į avalynę ir pūslių susidarymą, nedirginamos nuospaudos. Žiedą užmaukite ant didžiojo kojos piršto, o pagalvėlę įsprauskite tarp pirštų. Įtvaras - korektorius yra universalaus dydžio, jį galite plauti muiluotame vandenyje. Komplekte yra du įtvarai.


2 pasirinkimo variantas. Minkštas guminis tarpupirštis-įtvaras – 3.99 €

Minkštas guminis tarpupirštis-įtvaras kitaip žinomas kaip VALGUS PRO apsaugo didžiojo kojos piršto trynimąsi į avalynę ir pūslių susidarymą.

Žiedą užmaukite ant didžiojo kojos piršto, o pagalvėlę įsprauskite tarp pirštų.  Siekiant komforto vaikštant rekomenduojama žiedą užsidėti ryte. Įtvaras yra pagamintas iš silikoninio gelio, kuris akimirksniu prisitaiko prie pėdos anatomijos, tampa tiesiog nepastebimas ir saugiai koreguoja piršto padėtį. Tai leidžia avėti įprasto Jums dydžio avalynę. Siekiant geresnių rezultatų, galima pirštą koreguoti ir miegant. Įtvarą galima naudoti daug kartų, plauti muiluotame vandenyje. Komplekte yra du įtvarai.


2A pasirinkimo variantas. Minkštas guminis dviejų pirštų tarpupirštis-įtvaras – 4.45 €

Silikoninis tarpupirštis-įtvaras apsaugo nuo deformacijų ir trinties į avalynę. Pagalvėlė atskiria vieną pirštą nuo kito ir neleidžia didžiojo piršto sukimuisi į vidų. Įtvaras - korektorius yra universalaus dydžio, jį galite plauti muiluotame vandenyje. Komplekte yra du įtvarai.


2B pasirinkimo variantas. Minkštas guminis dviejų pirštų tarpupirštis-įtvaras su ventiliacija – 5.99 €

Silikoninis tarpupirštis-įtvaras apsaugo nuo deformacijų ir trinties į avalynę. Pagalvėlė atskiria vieną pirštą nuo kito ir neleidžia didžiojo piršto sukimuisi į vidų. Nykščio sąnario apsauga bei pagalvėlė tarp pirštų turi skylutes pirštų vėdinimui. Įtvaras - korektorius yra universalaus dydžio, jį galite plauti muiluotame vandenyje. Komplekte yra du įtvarai.


2C pasirinkimo variantas. Minkštas guminis didžiojo piršto antpirštis-įtvaras – 4.99 €

Silikoninis antpirštis-įtvaras apgaubia pirštą ir apsaugo nuo traumų ir trinties į avalynę. Įtvaras yra pagamintas iš storo silikono sluoksnio, jį galima apsikarpyti pagal piršto ilgį arba nukirpus galą pasidaryti piršto žiedą. Antpirštį galite plauti muiluotame vandenyje. Komplekte yra du įtvarai.


3 pasirinkimo variantas. Minkštos guminės pagalvėlės pėdoms – 4.45 €

Šios patogios, minkšto silikono pagalvėlės saugos nuo pėdų skausmo! Tvirtinamos minkštu žiedeliu ant kojos piršto.  Šias pagalvėles galėsite nešioti po pėdkelnėmis, bet kokioje avalynėje, sportuojant, dirbant ir gerai jausitės visą dieną! Įtvaras yra universalaus dydžio, jį galite plauti muiluotame vandenyje. Komplekte yra du įtvarai.

Pagalvėlės dydis: 8,5 cm x 6,7 cm.


3A pasirinkimo variantas. Minkštos guminės pagalvėlės pirštams – 3.99 €

Silikoninė pagalvėlė po pirštais apsaugo pirštų galus nuo pažeidimų užpildydama erdvę po deformuotais pirštais. Tvirtinama minkštu žiedeliu ant kojos piršto.  Šias pagalvėles galėsite nešioti bet kokioje avalynėje ir gerai jausitės visą dieną! Įtvaras yra universalaus dydžio, jį galite plauti muiluotame vandenyje. Komplekte yra du įtvarai.


3B pasirinkimo variantas. Silikoniniai pėdos padukai su ventiliacija – 4.45 €

Jei Jus nuolatos kankina pėdų skausmas, o to priežastis yra nepatogi avalynė ypač aukštakulniai - šie pėdos padukai skirti kaip tik Jums! Padukai yra silikoniniai ir

lengvai prisiderina prie pėdos formos, taip pat turi mažas skylutes kurios gerina pėdų odos kvėpavimą. Pėdos padukai nestori ir patogūs, lengvai telpantys į bet kokią

avalynę. Taip pat silikoniniai padukai tinka, kai vargina: karštis, traumos, ilgi pasivaikščiojimai, bėgiojimas ar nėštumas.

Padukas užsimauna ant vidurinio kojos piršto apjuosdamas pėdą iš apačios ir viršaus. Komplekte yra du padukai.

4 pasirinkimo variantas. Minkšti guminiai tarpupirščiai – 4.45 €

Jeigu Jūsų kojų pirštai yra netaisyklingoje padėtyje, Jums tikrai pravers šie minkšti guminiai tarpupirščiai - jie atskiria pirštus, todėl sumažėja skausmas ir trynimas. Komplekte yra du įtvarai. Plauti vėsiame vandenyje, naudojant paprastą muilą.


4A pasirinkimo variantas. Minkšti guminiai tarpupirščiai mažiesiems pirštams – 1.99 €

Guminiai tarpupirščiai naudojami, jeigu kojos pirštai yra netaisyklingoje padėtyje. Tarpupirščiai atskirs mažuosius kojos pirštus taip sumažindami skausmo ir trinimo pojūčius. Komplekte yra du įtvarai. Plauti vėsiame vandenyje, naudojant paprastą muilą. Įtvaro ilgis apie 3.5 cm, vietos pirštams: 1.5 cm ir 1 cm.

4B pasirinkimo variantas. Minkšti guminiai tarpupirščiai didiesiems pirštams – 3.99 €

Guminiai tarpupirščiai naudojami, jeigu kojos pirštai yra netaisyklingoje padėtyje. Tarpupirščiai atskirs didžiuosius kojos pirštus taip sumažindami skausmo ir trinimo pojūčius. Plauti vėsiame vandenyje, naudojant paprastą muilą. Komplekte yra du įtvarai.


4C pasirinkimo variantas. Minkšti guminiai tarpupirščių plėtikliai – 2.99 €

Guminiai tarpupirščių plėtikliai naudojami esant pėdų pirštų deformacijoms. Neleidžia didžiojo piršto sukimuisi į vidų, priglunda ir naikina tolimesnių deformacijų atsiradimą. Tarpupirščių plėtikliai, dedami tarp pirmo ir antro kojos pirštų. Plauti vėsiame vandenyje, naudojant paprastą muilą. Komplekte yra du įtvarai.

Plėtiklio išmatavimai: aukštis: 2cm., plotis: 1-1.5 cm (siauriausioje ir plačiausioje vietoje).
4D pasirinkimo variantas. Minkštas guminis piršto atskyrimo padas – 3.99 €

Guminis piršto atskyrimo padas skirtas pėdų bei kojų skauskams mažinti ir neleidžia didžiojo piršto sukimuisi į vidų priglunda ir naikina tolimesnių deformacijų atsiradimą. Plauti vėsiame vandenyje, naudojant paprastą muilą. Komplekte yra du įtvarai.5 pasirinkimo variantas. Minkštos medžiaginės pagalvėlės pėdoms – 5.45 €

Jei Jūsų kojos greitai pavargsta bei apsunksta ir nuolat jaučiate pėdų bei kojų skausmus, siūlome išbandyti ypatingą pagalbą - minkštas medžiagines pagalvėles pėdoms.  Dėl patiriamų skausmų  gali būti kaltas netaisyklingas pėdos išlinkimas, taip pat - netinkama bei nepatogi avalynė.  Ši pėdos atrama - malšina skausmus, verčia išlaikyti tiesią laikyseną, absorbuoja smūgius vaikštant ar bėgant. Komplekte yra du įtvarai.


6 pasirinkimo variantas. Naktinis korekcinis įtvaras iššokusiam pėdos kauliukui – 5.99

Šis įtvaras pėdos nykštį švelniai pakreipia, sumažindamas diskomfortą ir spaudimą miego metu.

Užsidėkite didžiojo piršto kauliuko įtvarą - korektorių prieš miegą ir jis darys  savo darbą net Jums miegant! Plastikinis laikiklis prilaiko didįjį pirštą teisingoje padėtyje, o minkštos pagalvėlės neleidžia pajusti trynimo efekto. Įtvaro dirželiu apjuoskite pėdą, užkabinkite už plastmasinio kabliuko ir užtvirtinkite jį taip, kad jaustumėte didžiojo piršto tempimą. Rekomenduojame tempimą didinti palaipsniui, kad tai nesukeltų diskomforto. Komplekte yra du įtvarai. Plauti vėsiame vandenyje, naudojant paprastą muilą.


7 pasirinkimo variantas. Medžiaginis įtvaras iššokusiam pėdos kauliukui su minkštomis pagalvėlėmis – 7.45

Iškrypęs didžiojo piršto kauliukas gali sukelti trintį į kitą pirštą, taip sukeldamas skausmą arba nemalonius pojūčius. Šis patogus medžiaginis įtvaras su minkštomis gelinėmis pagalvėlėmis atskirs kojų pirštus bei sumažins trintį. Taip pat minkšta pagalvėlė sumažins pačio kauliuko skausmą vaikštant, neleis jam trintis į vidinę avalynės pusę. Dirželis neleis įtvarai nukristi ir galėsite jį patogiai dėvėti bet kokioje avalynėje. Komplekte yra vienas įtvaras, tinkantis abiejų kojų didiesiems pirštams.  Įtvarą galima naudoti visą parą. Plauti vėsiame vandenyje, naudojant paprastą muilą.


8 pasirinkimo variantas. Korekcinis įtvaras iššokusiam pėdos kauliukui su lankstu – 9.99

Tai patobulintas korekcinis įtvaras, kuris turi daugiau funkcijų ir yra lankstus, o tai lemia, kad įtvarą dėvėti yra kur kas patogiau. Įtvaras gali būti reguliuojamas siekiant sumažinti piršto sąnario spaudimą ir tinkamai jį paskirstyti. Minkštas ir patogus vidinis audinys apsaugo nuo skausmo, spaudimo ir trynimo. Šis įtvaras suteikia trigubą naudą – užkerta kelią tolimesniam piršto iškrypimui, sumažina skausmą ir naudojant reguliariai gali atstatyti iššokusį kauliuką į teisingą padėtį. Komplekte yra vienas įtvaras, tinkantis abiejų kojų didiesiems pirštams.  Įtvarą galima naudoti visą parą.


9 pasirinkimo variantas. Profesionalus korekcinis įtvaras – 12.99

Profesionalus korekcinis įtvaras didžiajam pėdos pirštui su metaline langete leidžia nustatyti reikiamą piršto poziciją. Miegant koja jausis itin patogiai dėl lengvo ir minkšto audinio, kuris apsaugo nuo nemalonaus spaudimo, skausmo ar trynimo. Įtvaro dirželiais galima lengvai koreguoti didžiojo piršto tempimą pagal poreikius. Komplekte yra vienas įtvaras kairei arba dešinei kojai pasirinktinai, įtvarai yra trijų dydžių: S, M, L.9A pasirinkimo variantas. Pora pėdos koreguojančių kauliuko įtvarų su pakietinimais – 12.99 €

 

Iškrypęs didysis kojos pirštas gali sukelti diskomfortą ir skausmą, o taip pat ilgainiui gali deformuoti kitus pirštus bei visą pėdą. Todėl pastebėjus pėdos pokyčius reikėtų susirūpinti ir imtis priemonių.

Reguliuojamai profesionalūs korekciniai įtvarai didžiajam pėdos pirštui su metaline langete leidžia nustatyti reikiamą piršto poziciją ir ją koreguoti, sumažinti skausmus.

Itin patogus nešioti, tinka dėvėti dienos ir nakties metu.

Komplekte du įtvarai kairei ir dešinei kojai.

10 pasirinkimo variantas. Iššokusio pėdos kauliuko treniruoklis3.99

Efektyviai padeda atstatyti iššokusį pėdos kauliuką. Jei turite šią problemą, naudokite treniruoklį visuomet kai turite tam laiko - darbe, žiūrint televizorių ar skaitant knygą…

Naudojimas:

Įkiškite abu didžiuosius kojos pirštus tarp treniruoklio gumų, iš vidinės pusės. Nykščius laikykite tiesiai ir palengva traukite gumas į skirtingas puses. Traukti reikia tiek kol pajaučiamas lengvas tempimas. Šiuos judesius patartina kartoti bent 100 kartų (kuo daugiau tuo geriau) vienos treniruotės metu, kiek kartų per savaitę kartosite pratimus priklauso nuo Jūsų ir iššokusio kauliuko būklės.
Taip pat galimas iššokusio pėdos kauliuko gydymas kinezioteipavimo būdu:


Kinezioteipus galite įsigyti paspaudę čia:


Panašios prekės:

Kelio ir pėdos įtvarai nuo 9.99€ (Spausti)


Sąlygos:

Atsiskaitymo ir pristatymo būdai:

  • Sumokėkite už prekes grynais mūsų biure Kaune, Laisvės alėja 45-307.
  • Užsisakykite prekę telefonu +370 609 97 657 ir apmokėkite kurjeriui grynais pristačius Jūsų nurodytu adresu (prekes dažniausiai pristatome kitą darbo dieną).
  • Sumokėkite internetu ir pasirinkite vieną iš mūsų nemokamo prekių atsiėmimo punktų: Kaune ar Klaipėdoje (atsiimant prekes būtina pateikti unikalų mokėjimo numerį, kuris yra atsiunčiamas el. paštu atlikus apmokėjimą).
  • Sumokėkite internetu ir pasirinkite pristatymą į namus kurjeriu, Lietuvos paštu arba į OMNIVA paštomatus.

Beveik visas prekes turime vietoje - Kauno biure, todėl dažniausiai jas galima atsiimti iš karto. Smulkesnė informacija +370 609 97 657.

Sumokėti už prekes grynais Klaipėdos prekių atsiėmimo punkte nėra galimybės.

Prekes Klaipėdos atsiėmimo punkte galima atsiimti nuo kiekvienos savaitės penktadienio, jei prekės užsakytos ne vėliau kaip tos pačios savaitės antradienį.

Įsigijus paslaugą, ja būtina pasinaudoti per aprašyme nurodytą terminą.

Prekių saugojimo laikas atsiėmimo punktuose yra 14d.

Jeigu reikalinga sąskaita-faktūra, informuokite mus el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Prekių grąžinimo sąlygos vykdomos Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Itvarai iššokusiam pėdos kauliukui koreguoti
5 out of 5 based on 4
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Diana  (Penktadienis, 2018-02-02)
Įvertinimas:
 
Tikrai padėjo! Ir super kaina!
Klaudija  (Antradienis, 2018-01-23)
Įvertinimas:
 
Man patiko tikrai. Kaina geresne nei kitur
Rugile  (Ketvirtadienis, 2018-01-18)
Įvertinimas:
 
Renata  (Ketvirtadienis, 2018-01-18)
Įvertinimas:
 
Super! Rekomenduoju, tikrai nustebino gera kaina
a  (Ketvirtadienis, 2017-09-21)
Įvertinimas:
 
Skaityti daugiau... (5)

Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

3.99 € iššokusio pėdos kauliuko treniruoklis
3,99 € 5,00 € Sutaupote: 1,01 €
Nuo 3.99 € Silikoniniai įdėklai ir pakulnės į batus
3,99 € 5,18 € Sutaupote: 1,19 €
Kojinės nuospaudoms šalinti: Pasirūpinkite savo pėdutėmis!
6,99 € 11,29 € Sutaupote: 4,30 €
Kelio ir pėdos įtvarai nuo 9.99€
8,99 € 11,68 € Sutaupote: 2,69 €
Miego pagalvėlė kojoms tik 9,99 €!
9,99 € 14,99 € Sutaupote: 5,00 €
Rezultatai 7 iš 7