• Ekskursija KAUNO SENAMIESČIO VAIDUOKLIAI
  • Ekskursija KAUNO SENAMIESČIO VAIDUOKLIAI
  • Ekskursija KAUNO SENAMIESČIO VAIDUOKLIAI
Naujiena

Prekės kodas: EKSVAID2

Prekės informacija: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Vaiduokliai.lt

€20.56

 Pilies požemiuose dar ir šiandien žvanga grandinės. O legendos apie šmėklas atgyja gidės lūpomis. Ji atskleis kruvinųjų katalikų ir liuteronų susirėmimų detales. Kuo buvo kaltinama Augustino Daviatos tarnaitė? Kokios žiaurios bausmės skiriamos, išniekinus miesto ženklus? Pasiklausysite ir apie chuliganizmo atvejus bei peripetijas, kurios baigdavosi žudynėmis. Kur gyveno didysis Kauno kontrobandininkas? Kokia „nešvaria“ veikla užsiėmė Šv. Kazimiero draugija? O kur Kaune buvo vykdomos raganų medžioklės?!

Pastabos:

  • Po atviru dangumi.

  • Temą istorijomis bei legendomis perteiks gidas.

  • Sudeginama ~384 kcal.


Susitikimo vieta: prie Kauno pilies tiltelio.

Trukmė: 2 val.;

Ekskursijos vyksta UAB "Vaiduokliai" numatytomis datomis, susidarius bent 6 asm. grupei. Būtina išankstinė registracija.

 

Kuponas - sms žinute gautas kodas. (Užsisakę ekskursiją Jūs gausite sms žinute nuolaidos kodą, kurį būtina panaudoti prisiregistruojant.)

Apmokėję paslaugą, per 24h. (darbo dienomis) gausite UNIKALŲ kodą - sms žinute, kurį  būtina panaudoti prisiregistruojant.

! Atsiskaitant už paslaugą pasirinkite nemokamą atsiėmimą Kauno prekių punkte, kad galutinėje sąskaitoje nebūtų priskaičiuojami pristatymo mokesčiai. Pasirinkus kitą pristatymo būdą pinigai už pristatymą nebus grąžinami.

Kontaktai:

UAB „Vaiduokliai“ 

El. paštas: info@vaiduokliai.lt 

Mob. tel.: +37065216600 

Adresas: Gynėjų g. 14-56, Vilnius 

Internetinis puslapis: www.vaiduokliai.lt

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink