KINEZIOTEIPAI SU ĮVAIRIAIS RAŠTAIS SPORTUOJANTIEMS 5M RULONĖLIS

Naujiena

Prekės kodas: LVTIKIKINEZJUOST

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€1199 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: *EU*

Kinezioteipas - tai lipnus elastingas pleistras, kuris tam tikru yra būdu klijuojamas ant kūno, siekiant sumažinti skausmą, pagerinti kraujotaką, ištaisyti laikyseną arba kaip prevencinė priemonė traumoms išvengti. Kinezioteipai yra plačiausiai naudojami profesionaliame sporte ne tik kaip reabilitacinis priedas po traumų, tačiau ir kaip priemonė, kuri padeda laisviau judėti. Teisingai užklijuoti kinezioteipai gali mobilizuoti sąnarius į teisingą padėtį, tuo pačiu ne tik sumažinti traumos galimybę aktyviai sportuojant, bet ir palengvinti judesius. Kinezioteipavimas pagerina limfos apykaitą, sumažina raumenų įtampą ir sustiprina nusilpusių raumenų tonusą.

Užsienyje kinezioteipavimas plačiai naudojamas nėščiosioms. Teipavimas stabilizuoja vaisiaus padėtį, stiprina pilvo raumenis, mažina galimus skausmus. Taip pat padeda nugaros raumenims atlaikant padidėjusį krūvį augant vaisiui. Mažina nepatogumą besilaukiančioms miegant.

  • Kinezioteipai yra vandeniui atsparūs ir pralaidūs orui: oda gauna reikiamą kiekį deguonies viso seanso metu. Teisingai užklijuotas kinezioteipas laikosi 3-5 dienas.
  • Kinezioteipai yra pagaminti iš 95 % medvilnės ir  5 % elastano.
  • Kinezioteipai yra visiškai saugūs naudoti, atitinka ir viršija CE standartų reikalavimus.

KINEZIOLOGINIAI TEIPAI plačiai naudojami pediatrijoje ir padeda taisant laikysenos sutrikimus, nusilpusių raumenų atstatymui, sutrikusios koordinacijos problemoms spręsti, gydant tam tikras vaiko raidos problemas, eisenos sutrikimams bei plokščiapadystei gydyti.

5 cm pločio ir 500 cm ilgio kinezioteipai.

 
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Greitas pristatymas

Per 2-3 darbo dienas

Konsultacija telefonu

+37060997657

Mokėjimas

Pristatymo metu

Grąžinimo garantija

Per 14 d.d.

Rašyti
Skambinti