• Kraunamas veido odos ir porų valymo prietaisais
 • Kraunamas veido odos ir porų valymo prietaisais
 • Kraunamas veido odos ir porų valymo prietaisais
Akcija - 23%
Naujiena

Prekės kodas: VEIDPRIET1

Turimas kiekis: Laikinai išparduota

Gamintojas: *EU*

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €8.00

€27.00 €35.00

Kiekviena moteris svajoja apie lygią ir skaisčią veido odą, tačiau labai dažnai tenka susidurti su išsiplėtusiomis ir užsikimšusiomis veido poromis. Ši problema kamuoja visų amžiaus grupių moteris. Veido porų valymo prietaisas, kuris paremtas mikrodermabrazijos principu – tai odos šveitimo- valumavimo procedūra, kuomet nuo odos švelniai pašalinamos negyvos ląstelės ir ištisus metus džiaukitės sveika ir lygia veido oda!

Mes Jums siūlome brangias kosmetologijos salonų procedūras iškeisti į efektyvų veido porų valymo prietaisą, kurį galėsite paprastai ir lengvai naudoti namuose. Lygi ir švelni veido oda akimirksniu.

Lengvai atsikratysite riebios odos pertekliaus, pašalinsite veido poras, spuogus, bei veido nešvarumus. Naudojant šį prietaisą susitraukia veido poros, kurios tampa mažiau pastebimos, pašalinamos negyvosios odos ląstelės, taip raukšlelės tampa mažiau pastebimos. Šio prietaiso dėka odos spalva tampa vienodesnė, skaistesnė taip pat į gilesnius odos sluoksnius geriau prasiskverbs naudojamų kosmetinių produktų veikliosios medžiagos.

Prietaisas turi 3 siurbimo lygius, kuriuos galėsite reguliuoti, pagal poreikį.

Veido odos valymo prietaisas yra kraunamas, todėl jums nereikės vargintis perkant baterijas.

Prietaisą rekomenduojama naudoti kartą per savaitę, ne mažiau kaip 5 minutes vienu metu. Nesistenkite itin stipriai spausti prietaiso prie odos, nes jis turi stiprų traukimo mechanizmą. 

 

27.00 € Kraunamas veido odos ir porų valymo prietaisais

Prietaiso rinkinyje yra 4 atgaliai:

 • Pirmasis „Mikrokristalinis“ antgalis skirtas negyvų odos ląstelių šalinimui;

 • Antrasis antgalis „Didysis apvalusis“ antgalis skirtas stipriam spuogų siurbimui, kurio dėka susiurbiami veido odos nešvarumai, poros, inkštirai ir spuogai;

 • Trečiasis „Mažasis apvalusis“ antgalis skirtas švelniasniam spuogų siurbimui, labiau tinka jautresnės odos veido siurbimui;

 • Ketvirtasis „Elipsinis“ antgalis – stimuliuoja veido kraujotaką, suteikia odai elastingumo.

 • Spalva rusva arba balta

Naudojimo būdas:

 • 1 Etapas. Prieš naudojant prietaisą rekomenduojama atverti veido poras. Veido porų atvėrimo būdai yra įvairūs, tai galite padaryti panardinant veidą į garsus ar ant veido uždėti šilta kompresą (rankšluostį, kuris buvo panardintas į karštą vandenį).
 • 2 Etapas. Uždėkite ant prietaiso mikrodermabrazijai skirtą antgalį. Įjunkite prietaisą. Pradėkite siurbimą nuo žandikaulio iš apačios į viršų. Pereikite prie skruostų, o vėliau ir prie kaktos srities judėdami iš vidurio į kaktos šonus. Šiuo antgaliu pašalinsite esančias negyvas odos ląsteles.
 • 3 Etapas. Išsirinkite „Didįjį“ apvalų antgalį, jei Jūsų oda yra riebesnė arba „Mažąjį“ antgalį, jei oda linkusi į sausumą ir yra jautri. Nusistatykite Jums tinkantį siurbimo intensyvumo lygį. Judėkite veido oda viena kryptimi, neužsibūnant ilgai vienoje vietoje. Šiais antgaliais siurbiami veido odos nešvarumai, užsikimšusios poros, inkštirai ir spuogai.
 • 4 Etapas. Uždėkite „Elipsinį“ antgalį. Pasirinkite mažiausią siurbimo lygį ir greitais judesiais siurbkite veido odą. Rekomenduojama siurbti „juoko“ ir kitas smulkias veido raukšles. Šis antgalis gali būti naudojamas kasdieniam odos prižiūrėjimui.

Nenaudokite prietaiso esant užkrėstai odai, arba turint uždegimines veido problemas. Taupant siuntimo išlaidas, prekė pristatoma be orginalios pakuotės.

 

27.00 € Kraunamas veido odos ir porų valymo prietaisais

SVARBU: Pateikiamos nuotraukos yra informacinio pobūdžio, todėl prietaiso spalva ar kitos neesminės smulkios detalės ar funkcijos gali nežymiai skirtis nuo nuotraukose pavaizduotų. Siekiant sumažinti prekės savikainą bei siuntimo išlaidas veido porų valymo prietaisas gali būti atsiųstas be dėžutės saugiai supakuotas kitokioje pakuotėje.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink