• MODELASTIC – rankomis formuojamas spalvotas plastikas
  • MODELASTIC – rankomis formuojamas spalvotas plastikas
  • MODELASTIC – rankomis formuojamas spalvotas plastikas
  • MODELASTIC – rankomis formuojamas spalvotas plastikas
Akcija - 46%
Naujiena

Prekės kodas: MODPLAS40

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: *EU*

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €6.00

€6.99 €12.99

MODELASTIC – tai lengvai rankomis formuojamas plastikas, kurio dėka galite sukurti tvirtus plastiko gaminius per kelias minutes!

Jei Jums reikia greitai sutvarkyti sulūžusią rankeną ar pasigaminti tvirtą detalę kurios negalima nusipirkti– MODELASTIC kaip tik Jums! Modeliuojamas plastikas gali būti puiki alternatyva 3D spausdinimui – galite išgauti nuostabias formas, tačiau tam Jums neprireiks itin brangių 3D spausdintuvų, MODELASTIC pagalba formuosite daiktus be didelių išlaidų. Na, o jei rezultatas ne toks kokio tikėjotės, tiesiog įmeskite plastiką į karštą vandenį ir pradėkite iš naujo!

MODELASTIC yra saugus, netoksiškas, tvirtas, lengvas ir itin paprastai formuojamas. Jums nereikės jokių papildomų įrankių ar patirties. Modeliuojamas plastikas pravers taisant rankenas, prietaisus, įrankius, laikiklius, buities reikmenis, sutvirtinant laidus, taip pat kuriant įtvarus, kostiumus, kaukes, skulptūrėles, dekoracijas, papuošalus, žaislus, figūrėles,rankdarbius, indus, ornamentus ir gausybėje kitų projektų – viskas ko Jums reikia yra idėja ir dubenėlis karšto vandens! 

Sukietėjęs MODELASTIC yra pakankamai tvirtas tačiau netrapus. Gavęs didelę apkrovą jis yra linkęs deformuotis greičiau nei lūžti. Norint pagaminti tikslesnes detales MODELASTIC  galima apdirbti dilde, frezuoti, tekinti ir gręžti visiškai nebijant jog Jūsų projektas nepavyks, tokiu atveju visuomet galite viską pradėti iš pradžių.

MODELASTIC plastikas puikiai tinka naudoti: pramonėje, buityje, gamyboje ar edukaciniams tikslams. Jis pakankamai tvirtas nesudėtingiems mechanizmams gaminti tokiems kaip: svirtims, atramoms, krumpliaračiams, ašims, korpusų detalėms, sutvirtinimams, rankenoms, kaiščiams, varžtams, veržlėms ir t.t. Plačios MODELASTIC panaudojimo galimybės atsiveria ir medicinos ir veterinarijos reabilitacijoje: tai nepamainoma medžiaga įvairiausių įtvarų ar langečių gamyboje. Nuo šiol visa tai Jūs galite pasidaryti patys!

MODELASTIC ribinė minkštėjimo-kietėjimo temperatūra - apie 60°C (yra galimybė atsiųsti Modelastic su 90-100°C ribine temperatūra).

MODELASTIC naudojimas:

1. Suberkite norimą kiekį MODELASTIC į karštą vandenį (~90°C), ir palaukite kol jis pavirs į permatomą masę;

2. Masę ištraukite iš vandens ir šiek tiek palaukite (10s – 1min.) kol ją bus saugu liesti;

3. Suteikite MODELASTIC norimą formą (būkite atsargūs formuodami plastiką, jame dar gali būti pasilikusių karšto vandens kišenių);

4. Įmerkite sukurtą formą į šaltą vandenį arba tiesiog leiskite jai atvėsti – kietėdamas plastikas vėl įgauna baltą spalvą;

5. Jei galutinis rezultatas ne toks kokio tikėjotės, pradėkite iš naujo – procedūrą galite kartoti begalę kartų.

9.99 € MODELASTIC – rankomis formuojamas plastikas

MODELASTIC galite dažyti akriliniais dažais, taip pat prieš formuodami plastiką į masę galite pridėti blizgučių.

Jei norite sujungti dvi skirtingas MODELASTIC formas tiesiog jungiamasias dalis panardinkite į karštą vandenį ir laikykite kol dalys pasidarys permatomos. Kai abejų formų pamerktos dalys suminkštės, jas tiesiog sujunkite. Kitais atvejais galite naudoti karštų klyjų šautuvą arba plaukų džiovintuvą.

 

9.99 € MODELASTIC – rankomis formuojamas plastikas

9.99 € MODELASTIC – rankomis formuojamas plastikas

9.99 € MODELASTIC – rankomis formuojamas plastikas

9.99 € MODELASTIC – rankomis formuojamas plastikas

 

Taip pat, pasiekti maksimaliam rezultatui, kuriant dekoracijas, ar derinant MODELASTIC spalvą prie tam tikrų paviršių siūlome išbandyti plastikui skirtus dažus!

Dažų naudojimo instrukcija:

  • Ištirpinkite norimą MODELASTIC kiekį karštame vandenyje;

  • Suformuokite ištirpusią masę į apskritimą;

  • Į formos vidurį užberkite MODELASTIC dažų miltelių;

  • Kruopščiai išminkykite formą, stebėdami, kad milteliai nebyrėtų per šonus;

  • Minkykite MODELASTIC kol spalva pasiskirstys vienodai, jei forma pradeda kietėti dar neišgavus tinkamos spalvos – vėl įmeskite plastiką į karštą vandenį (tai gali tekti pakartoti keletą kartų);

  • Palikite formą sukietėti (dažytas MODELASTIC gali džiūti kiek ilgiau nei įprastai).

Patariame dažyto MODELASTIC nemerkti į šaltą vandenį - dažai gali kiek pašviesėti.

Teisingai atliekant dažymo procedūrą – rankų beveik nesusitepama!

  • 2gr. Dažų miltelių užtenka nudažyti 40gr. MODELASTIC.

9.99 € MODELASTIC – rankomis formuojamas plastikas

 

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink