• USB eterinių aliejų garintuvas
Akcija - 34%
Naujiena

Prekės kodas: USBAROMAT

Prekės informacija: Laikinai išparduota

Gamintojas: *EU*

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €0.61

€1.20 €1.80

Pamirškite tuos ilgus vakarus kupinus įtampos ir streso dirbant prie kompiuterio su www.mandarinai.lt siūloma naujove - USB aromatų garintuvu. Nuo šiol galėsite mėgautis aromaterapija savo namuose, biure ar automolilyje labai patogiu būdu! Patogų USB garintuvą lengva naudoti visur kur yra USB lizdai. Jį įstačius, garintuvas ima švelniai šilti efektyviai garindamas ant jo užlašintą eterinį aliejų ( perkama atskirai).

Su šiuo aparatu ne tik mėgausitės aplinkoje sklindančiais aromatais, tačiau sukursite atpalaiduojančią ir raminančią arba dvasią pakeliančią atmosferą. Eteriniai aliejai sunaikina virusus ir bakterijas bei padeda atrasti įkvėpimą, suteikia sveikatos ir vidinės harmonijos. Levandų eteriniai aliejai padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, pagerina miego kokybę. Citrusinių vaisių eteriniai aliejai padeda apsisaugoti nuo įvairių sezoninių ligų, stiprinti imunitetą, palengvinti peršalimo simptomus.

Pasirinkus norimą kvapą įlašinkite eterinį aliejų ant garintuvo tam paskirtoje vietoje. Garintuvą pakanka įjungti į kompiuterio USB jungtį ir galėsite mėgautis skleidžiamais maloniais aromatais. Rekomenduojama pradėti nuo keleto lašų. Jeigu reikia, lašų skaičių didinkite. Kiekvienas aromatas yra skirtingas, todėl ir vartojimo kiekis gali skirtis.

Siunčiant USB aromatų garintuvo spalva yra parenkama atsitiktinai.

Kiekis- 1 vnt.

 
Nuo siol namai kvepia nuostabiai!
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink