• Kompaktiška elektrinė siuvimo mašinėlė
  • Kompaktiška elektrinė siuvimo mašinėlė
  • Kompaktiška elektrinė siuvimo mašinėlė
  • Kompaktiška elektrinė siuvimo mašinėlė
  • Kompaktiška elektrinė siuvimo mašinėlė
Akcija - 27%
Naujiena

Prekės kodas: SIUVIM_MAS2

Turimas kiekis: Laikinai išparduota

Gamintojas: *EU*

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €5.92

€15.72 €21.63

Šiandien Jums siūlome įsigyti delne telpančią mini siuvimo mašiną namams ir kelionėms VISOJE LIETUVOJE už itin mažą kainą!

Tikriausiai ir Jums pasitaiko situacijų, kai suplyšta drabužis, išyra siūlė pačiu netinkamiausiu momentu ir pačioje netinkamiausioje vietoje... Tokių nemalonių situacijų išvengsite, jei lagamine ar rankinėje turėsite... siuvimo mašiną! Nenustebkite – ta, kurią Jums siūlome šiandien, telpa tiesiog delne!

Taigi, pasinaudoję šauniu šiandienos pasiūlymu, įsigysite mini siuvimo mašiną paprastam, lengvam ir greitam rankiniam siuvimui. Ergonomiško dizaino ir minimalių išmatavimų siuvimo mašiną visada galėsite pasiimti su savimi į kelionę ar įsimesti į rankinę – reikalingiausiu momentu ji taps tikru išsigelbėjimu! Ir Jums daugiau nebereikės keliauti į siuvyklą smulkiems drabužių pataisymams: juos atlikti galėsite tiesiog namuose

Pamirškite ilgą ir nuobodų adymą su adata ir lakstymus į siuvyklą, vos prireikus pataisyti kokią smulkmeną – su šauniąja siuvimo mašina smulkūs pataisymai ar sagos įsiuvimas taps juokų darbu už fantastiškai mažą mandarinai.lt kainą! Neapkraukite namus didelėmis ir daug vietos užimančiomis siuvimo mašinomis. Patogi, kompaktiška nešiojama siuvimo mašinėlė puikiai tiks įvairiems siuvimo darbams!

  • Komplekte yra adata, baltos spalvos siūlų ritinėliai (2vnt.), pagalbinis įrankis siūlui įverti. 

  • Maitinimas: 4 x AA baterijos. (baterijos ar maitinimo šaltinis į komplektą neįeina)

 
Gerai, lygiai siuva
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink