• Terminės bruksizmo (griežimo dantimis) kapos
  • Terminės bruksizmo (griežimo dantimis) kapos
  • Terminės bruksizmo (griežimo dantimis) kapos
  • Terminės bruksizmo (griežimo dantimis) kapos
  • Terminės bruksizmo (griežimo dantimis) kapos
Akcija - 33%
Naujiena

Prekės kodas: DANTKAP

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: *EU*

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €5.00

€9.99 €14.99

Bruksizmas - tai griežimas dantimis arba per stiprus dantų sukandimas dažniausiai miego metu. Specialistų teigimu ši problema dažniausia tiesiogiai susijusi su stresu. Ramybės būsenoje organizmas lyg "išsikrauna" per nevalingus žandikaulio judesius. Dažnas pacientas apie šią problemą net nenutuokia ir apie ją sužino iš savo artimųjų arba odontologo, kuris pastebi dantų nusidėvėjimą. Nuo bruksizmo kenčia maždaug 15 proc. suaugusių ir apie 50 proc. vaikų.

9.99 € Terminė bruksizmo (griežimo dantimis) kapa

Pastebėjote kad nemažai žmonių turi "nuvalgytus" dantis? Kai priekinių dantų linija nėra natūrali -  neretai ji lyg išgaubta arba dantys atrodo lyg "nudilę". Neretai tokie ar jautrūs temperatūrai dantys gali būti dėl bruksizmo. Jautrūs dantys dėl to gali turėti nudėvėtą kietosios emalės sluoksnį, kas padaro dantis labai jautrius, ilgainiui mažiau atsparius ligoms. Bruksizmas ilgainiui gali pažeisti ne tik dantis, bet ir kitas su kramtymu susijusias dalis: žandikaulius, veido raumenis, smilkininį apatinio žandikaulio sąnarį.

9.99 € Terminė bruksizmo (griežimo dantimis) kapa9.99 € Terminė bruksizmo (griežimo dantimis) kapa

Priimtiniausias ir konservatyviausias bruksizmo gydymas yra okliuzinės kapos, kurios neleidžia susiliesti dantims ir užkerta kelią jų nusidėvėjimui. Tai specialios saugios terminės medžiagos konstrukcija, kuri neleidžia dantims tiesiogiai liestis, taip apsaugodama juos nuo trynimosi ir dilimo. Terminė kapa yra pakankamo kietumo kad atlaikytų tvirtą sukandimą išlaikydama savo formą. Bruksizmo kapa yra pritaikoma kiekvienam žmogui individualiai.

9.99 € Terminė bruksizmo (griežimo dantimis) kapa9.99 € Terminė bruksizmo (griežimo dantimis) kapa

Paruošimas naudoti: įdėti kapą į karštą apie 90 laipsnių temperatūros vandenį (ne verdantį)  iki 20-30 sekundžių , kad terminė bruksizmo kapa suminkštėtų. Ištraukus nukratyti vandens perteklių ir įdėjus į burną ant viršutinio žandikaulio dantų ir švelniai sukąsti (nerekomenduojama sukąsti stipriai kadangi būdama šilta kapa yra minkšta ir stipriai sukandus neliks reikiamo tarpo tarp viršutinių ir apatinių dantų) , kad kapa prisitaikytų prie Jūsų sąkandžio. Būdama elastingoje būsenoje kapa prisitaikys prie bet kokių pasislinkusių ar pasisukusių dantų padėties, jei tokie būtų. Todėl naudojama vėliau terminė bruksizmo kapa bus beveik nejaučiama ir netrukdys ilsėtis nakties metu. Ši kaitinimo procedūra daroma tik pirmąjį kartą, vėliau kapa jau turės Jūsų individualią formą ir to kartoti nereikės. 

Kapą suformavus patikrinkite ar ji burnoje patogi ir ar nėra atsikišimų kurie trukdytų liežuviui ar būtų nepatogūs dantenų ar gomurio srityje. Visą nereikalingą kapos perteklių kuris trukdo, galite paprasčiausiai nukirpti žirklėmis

Naudoti rekomenduojama išsivalius dantis. Panaudojus terminę bruksizmo kapą rekomenduojama nuskalauti burnos skalavimo skysčiu. Galite rinktis iš plataus spalvų pasirinkimo, tačiau spalva tai tik - estetinis dalykas, kuris prekės specifikacijai įtakos neturi.

9.99 € Terminė bruksizmo (griežimo dantimis) kapa

Individualiai gaminamos bruksizmo kapos medicinos įstaigose yra brangios ir neretai siekia 60€ -100€. Siūlome pasinaudoti proga ir įsigyti bruksizmo kapą už mažesnę kainą!

 
Puikiai issiformuoja, kokybiska
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink