0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

27 € Jauninanti mezoterapijos (be adatų) procedūra veidui su hialuronu, „MADONNA-M“ Vilniuje

Kaina: 27,00 € 55,00 € Sutaupote: 28,00 €
Prekės aprašymas

Atgaivinkite veido ir kaklo odą po ilgos žiemos! Jei oda pasausėja, papilkėja, ją būtina padrėkinti efektyviais kosmetologiniais preparatais, kurie gražins Jums jaunystę ir švytėjimą!

Grožio specialistų teigimu, veiksmingiausias būdas ilgam atsikratyti raukšlelių, pašviesinti odą ir atjauninti- tai neinvazinė mezoterapija, naudojant hialurono kokteilį. Mezoterapijos pradininkas, prancūzų gydytojas M.Pistoras, jau pries 50 metų suformavo mezoterapijos procedūros veikimo esmę ir įrodė šios procedūros efektingumą odai.

Mezoterapija be adatų - tai saugi neinvazinė medicininė gydymo technika, kurios metu į probleminių kūno zonų odą elektroforezės būdu yra įsodinami specialiai parinkti veiklieji preparatai ar jų mišiniai. Tai vienas efektyviausių ir saugiausių šiuolaikinės kosmetologijos ir dermatologijos metodų, skirtų rezultatyviai kovai su senėjimo procesais.
Procedūros metu, mezoterapijos aparatu (aparatas veikia elektroforezės principu) yra lengvai (be skausmo, be adatų, saugiai) atidaromi odos ląstelių membranų proteininiai kanalai, į kuriuos efektyviai patenka naudojamas gydomasis koncentratas-haliuronas ir kalogenas, kuris lieka veiksmingas toje vietoje iki 1200 val ir aktyviai veikia pažeistą odos ląstelę, leisdamas jai žaibiškai atsinaujinti. Mezoterapijos grožio aparatas leidžia 2000 kartų griečiau absorbuoti aktyviąsias medžiagas bei priversti cirkuliuoti pažeistą odos ląstelę.

Ši procedūra yra visiškai neskausminga, saugi, bet veiksminga - ypač rekomenduojama pavargusiai, papilkėjusiai, neigiamo aplinkos poveikio pažeistai odai. Po mezoterapijos procedūros Jūsų veido oda taps pastebimai šviesesnė, gyvybingesnė, pigmentinės dėmelės šviesės, išsilygins negilios raukšlelės. Siekiant maksimalaus rezultato, specialistai pataria šią procedūrą nuolat kartoti pagal poreikį, nepriklausomai nuo amžiaus, vieną kartą per dvi savaites.

Tai vienas efektyviausių ir saugiausių šiuolaikinės kosmetologijos ir dermatologijos metodų, skirtų rezultatyviai kovai su senėjimo procesais.

Pasinaudokite puikia proga atjauninti veido odą ir spinduliuosite jaunystę už išskirtinę kainą!

Rekomenduojamos 4-8 procedūros, kartojant kas 7-14 dienų.

PROCEDŪROS EIGA: (procedūros trukmė- apie 45-50 min).

 • Demakiažas

 • Oda patepama HIALURONU, pasižyminčiu giliai drėkinamuoju ir raukšleles mažinančiu efektu, po to uždedama intensyvinanti drėkinanti Doctor Babor kaukė

 • Oda veikiama neinvazinės mezoterapijos aparatu, kad šis veiksmingas preparatas patektų giliau į odą ir būtų veiksmingesnis.

 • Oda patepama Doctor BABOR drėkinamuoju kremu.

Sąlygos:

 • Kuponas galioja vienai skaistinančiai veido odos procedūrai;
 • Kuponu naudotis gali tik vienas asmuo;
 • Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;
 • Būtina išankstinė registracija;
 • Užsiregistravus ir neatvykus (nepranešus prieš 24 val apie neatvykimą), kuponas laikomas panaudotu ir pretenzijos nebus priimamos;
 • Registracija Vilniuje 8 699 77429;
 • Kuponas galioja tris mėnesius nuo kupono įsigijimo dienos.

Atsiskaitant už paslaugą pasirinkite nemokamą atsiėmimą Kauno prekių punkte, kad galutinėje sąskaitoje nebūtų priskaičiuojami pristatymo mokesčiai.

Už užsakytą paslaugą būtina pasirinkti apmokėjimą internetu. Atsiskaityti grynais paslaugos gavimo vietoje nėra galimybės.

Įsigijus paslaugą, ja būtina pasinaudoti per sąlygose nurodytą terminą.

Kontaktai:

UAB “BEAUTY EXPERTS“
GROŽIO NAMAI „MADONNA-M“
K.Ulvydo 11-4A, Vilnius (netoli pc OZAS)
www.groziopaslaugos.eu

Jauninanti mezoterapijos be adatų procedūra veidui su hialuronu MADONNA-M Vilniuje
5 out of 5 based on 1
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Julija  (Penktadienis, 2018-11-16)
Įvertinimas:
 
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti