0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

8,99 € Ultragarsiniai automobilio švilpukai stirnoms ir šernams atbaidyti

Kaina: 8,99 € 11,68 € Sutaupote: 2,69 €
Aprašymas

Skirti apsaugoti judantį automobilį nuo netikėtų susidūrimų su laukiniais žvėrimis. Ypač plačiai naudojamas JAV, Kanadoje ir Norvegijoje. Ultragarsiniai švilpukai automobiliams - efektyvi priemonė kuri ima veikti automobiliui judant nuo 50km/h greičiu. Ji priverčia žvėris suklusti ir veikia  lyg įspėjimas apie artėjantį pavojų. Sklindantis neįprastas garsas verčia žvėris instinktyviai trauktis iš pavojaus zonos.

Šie švilpukai padės apsaugoti automobilį nuo netikėto susidūrimo su stirna, briedžiu šernu ar lape. Iš esmės prietaisas gerai veikia ir saugantis nuo kai kurių naminių gyvūnų, tokių kaip katės ir šunys. Gerai žinoma, kad tokie pavojai itin dažnai slypi miškingose vietovėse bei laukuose ir ypač dažnai pasitaiko tamsiu paros metu.

Automobilio susidūrimas su žvėrimi gali ne tik sunkiai apgadinti transporto priemonę, bet neretai baigiasi tragiškai. Net ir po nedidelio susidūrimo kartais prarandama mašinos kontrolė, atliekamas netikėtas manevras ar staigus stabdymas, kas kartais gali virsti katastrofos priežastimi. Net jei esate patyręs vairuotojas - nuo susidūrimo su gyvūnais apsaugotas nesate ir net aukščiausios klasės vairavimo meistriškumas gali nepadėti.

Klausimas: ar verta rizikuoti ir nepabandyti prisitvirtinti prie savo automobilio ULTRAGARSINIŲ AUTOMOBILIO ŠVILPUKŲ STIRNOMS, BRIEDŽIAMS, ŠERNAMS AR LAPĖMS ATBAIDYTI?

Dydis: 5 x 3cm. 

Komplekte: 2vnt. automobilio švilpukų kurie lengvai tvirtinasi prie bet kokio lygaus paviršiaus savo lipniu paduku. Reikalui esant saugiai nusilupa nesugadinant dažų.

Rekomenduojama tvirtinti bet kurioje vietoje automobilio išorėje, kuriam judant būtų užtikrintas neužstojamas ateinančio oro srautas. Pvz: išoriniai veidrodėliai, kėbulas, radiatoriaus grotelės ir pan.


Sąlygos:

Atsiskaitymo ir pristatymo būdai:

  • Sumokėkite už prekes grynais mūsų biure Kaune, Laisvės alėja 45-307.
  • Užsisakykite prekę telefonu +370 609 97 657 ir apmokėkite kurjeriui grynais pristačius Jūsų nurodytu adresu (prekes dažniausiai pristatome kitą darbo dieną).
  • Sumokėkite internetu ir pasirinkite vieną iš mūsų nemokamo prekių atsiėmimo punktų: Kaune ar Klaipėdoje (atsiimant prekes būtina pateikti unikalų mokėjimo numerį, kuris yra atsiunčiamas el. paštu atlikus apmokėjimą).
  • Sumokėkite internetu ir pasirinkite pristatymą į namus kurjeriu, Lietuvos paštu arba į OMNIVA paštomatus.

Beveik visas prekes turime vietoje - Kauno biure, todėl dažniausiai jas galima atsiimti iš karto. Smulkesnė informacija +370 609 97 657.

Sumokėti už prekes grynais Klaipėdos prekių atsiėmimo punkte nėra galimybės.

Prekes Klaipėdos atsiėmimo punkte galima atsiimti nuo kiekvienos savaitės penktadienio, jei prekės užsakytos ne vėliau kaip tos pačios savaitės antradienį.

Įsigijus paslaugą, ja būtina pasinaudoti per aprašyme nurodytą terminą.

Prekių saugojimo laikas atsiėmimo punktuose yra 14d.

Jeigu reikalinga sąskaita-faktūra, informuokite mus el. paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Prekių grąžinimo sąlygos vykdomos Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Ultragarsiniai automobilio švilpukai stirnoms ir šernams atbaidyti
5 out of 5 based on 1
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Skaiste  (Penktadienis, 2018-11-09)
Įvertinimas:
 
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

2.99€ 2 USB išėjimų automobiliniai pakrovėjai
4,99 € 6,99 € Sutaupote: 2,00 €
5.99€ Automobilių valytuvų atnaujinimo įrankis
5,99 € 7,78 € Sutaupote: 1,79 €
Tik nuo 7.19 € už automobilinį oro jonizatorių!
7,19 € 11,00 € Sutaupote: 3,81 €
Galinio vaizdo kameros ir monitoriai nuo 12€
9,99 € 12,98 € Sutaupote: 2,99 €
9.99 € Rinkinys skilusiam automobilio stiklui sutaisyti
9,99 € 13,98 € Sutaupote: 3,99 €
9.99 € Įrankių komplektas kėbulo įlenkimams šalinti
9,99 € 14,68 € Sutaupote: 4,69 €
Automobilinis salono - stiklų šildytuvas
11,99 € 15,99 € Sutaupote: 4,00 €
Rezultatai 8 iš 8