0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Ekskursija ALAUS KELIAS VILNIUJE N-20

Kaina: 21,99 €
Prekės aprašymas

Vaiduokliai.lt – tai pramogų agentūra Lietuvoje, kuri specializuojasi netradicinėse pramogų rūšyse: organizuoja naktines ekskursijas, taip pat siekia suteikti klientams kuo įvairesnių pramogų, naujų įspūdžių bei žinių, garsėja savo neįprastais, naktiniais pasiplaukiojimais baidarėmis, orientaciniais žaidimais ir ekskursijomis.

Aludarystės amatas Lietuvoje žinomas jau nuo  XI a.  Alus buvo ne tik geriamas, bet ir naudojamas sveikatos ir net ritualiniais tikslais! Pramoginės ekskursijos metu  mužinosite, kokios vertingos alaus savybės ne tik sveikatai, bet ir grožiui. Išgirsite, kaip dar vadinamas šis gėrimas. Apsilankysite 3 ypatinguose sostinės baruose. Paragausite 7-9 skirtingas gyvo alaus rūšis. Tokio alaus nerasite jokiame prekybos centre! Profesionali ekskursijos gidė Jums pažers įdomių faktų ir papasakos intriguojančių istorijų. Pabuvosite nedidelėje alaus darykloje. Specialistas atskleis gamybos paslaptis bei supažindins su alaus gaminimo įranga. Atstumai tarp barų yra nedideli - lydimi gidės greitai pasieksite barus pėsčiomis. Alaus kelias- puiki smagaus vakaro įžanga!

Pramoga skirta asmenims nuo 20 metų.

Standartinis maršrutas (informuojame iš anksto, jei maršrutas kinta):

1. Baras „Alaus biblioteka“
2. Restoranas-bravoras „Būsi trečias“
3. Baras „Šnekutis“


Pastabos:

  • Ekskursija vyksta Vaiduokliai.lt numatytomis datomis (datas sužinosite prisiregistravę) susidarius bent 7 asmenų grupei.
  • Registracija: būtina išankstinė registracija: vaiduokliai.lt/dovanu-cekis/ pasrinkite dovanų čekio registracija. Užsiregistravusieji informuojami apie planuojamas ekskursijos datas.
  • Remiantis 2016 11 01 alkoholio kontrolės įstatymu, alaus degustacijos kaina nėra įtraukta į dovanų kupono kainą. Degustacija kainuos ~7 € asmeniui ekskursijos metu.
  • Susitikimo vieta: prie Vilniaus centrinio pašto laiptų (Gedimino pr. 7).
  • Trukmė: 2,5val.
Sąlygos: 

Kuponas - sms žinute gautas kodas. (Užsisakę ekskursiją Jūs gausite sms žinute nuolaidos kodą, kurį būtina panaudoti prisiregistruojant.)

  • Apmokėję paslaugą, per 24h. (darbo dienomis) gausite UNIKALŲ kodą - sms žinute, kurį  būtina panaudoti prisiregistruojant.

! Atsiskaitant už paslaugą pasirinkite nemokamą atsiėmimą Kauno prekių punkte, kad galutinėje sąskaitoje nebūtų priskaičiuojami pristatymo mokesčiai. Pasirinkus kitą pristatymo būdą pinigai už pristatymą nebus grąžinami.


Kontaktai:

UAB „Vaiduokliai“
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Mob. tel.: +37065216600
Adresas: Gynėjų g. 14-56, Vilnius 
Internetinis puslapis: www.vaiduokliai.lt

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti