0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Ekskursija DIDINGAS VILNIAUS BAROKAS (gruodžio 9 d. 15 val.)

Kaina: 6,00 € 10,00 € Sutaupote: 4,00 €
Prekės aprašymas

Šiandien siūlome Jums kelionę į teatrališką ir įmantrų laikotarpį – baroko epochą. Ar žinote, kad Vilnius yra laikomas Rytų Europos baroko sostine? Barokas – neatsiejama Vilniaus senamiesčio architektūros dalis. Jis paliko ne tik architektūrinį paveldą, bet reikšmingą tapybos, literatūros, taikomosios dailės kūrinių palikimą.

Ekskursiją pradėsime nuo Aušros Vartų. Norint suprasti Lietuvos baroko dvasią, patartina įeiti į Vilnių pro Aušros Vartus ir atsigręžti veidu į tų Vartų koplyčią. Atsidursime savotiško LDK baroko modelio centre. Iš kairės bus katalikiško basųjų karmelitų vienuolyno Šv. Teresės bažnyčia, iš dešinės – graikų katalikų (unitų) bazilijonų Švč. Trejybės vienuolyno vartai, o už nugaros – stačiatikių Šv. Dvasios bažnyčia. Visų šių šventovių architektūra – barokinė.

Ekskursijos metu galėsime išvysti vakarietiško stiliaus – baroko – ortodoksų cerkves, bizantinės ir katalikiškos kultūros simbiozę. Ekskursiją pabaigsime prie Šv. Kazimiero koplyčios Katedroje. Tam, kad praplėstumėte akiratį, nebūtina leistis į tolimą kelionę — verčiau praskaidrinkite savo ir artimųjų laisvalaikį įdomia pažintine ekskursija, kurios metu daugiau sužinosite apie gimtąją šalį, geriau pažinsite, rodos, žinomą, tačiau vis dar malonių netikėtumų kupiną Vilniaus senamiestį ir turiningai praleisite laiką.


Sąlygos: 

  • Apmokėję paslaugą, per 24h. (darbo dienomis) gausite UNIKALŲ kodą - sms žinute, kurį  būtina panaudoti norint gauti paslaugą su nuolaida.
  • Jei paslaugą perkate ne darbo dienomis (arba po darbo valandų prieš nedarbo dieną), vietoj unikalaus kodo registruojantis pateikite apmokėjimo sąskaitą.

Atsiskaitant už paslaugą pasirinkite nemokamą atsiėmimą Kauno prekių punkte, kad galutinėje sąskaitoje nebūtų priskaičiuojami pristatymo mokesčiai.

  • Kuponas galioja vienam asmeniui.
  • Įsigijus kuponą užsiregistruoti būtina el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , nurodant vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį bei įsigyto kupono kodą. Rekomenduojame nedelsti ir užsiregistruoti kuo greičiau!
  • Visos ekskursijos vedamos lietuvių kalba.
  • Pasibaigus kupono galiojimo laikui, kuponas laikomas panaudotu.
  • Trukmė: 2 val.


Kontaktai:

UAB „Fortuna Publica“
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Mob. tel.: +37067876541
Adresas: V. Vaitkaus g. 2-78, Vilnius 
Internetinis puslapis: www.gidasvilniuje.eu

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Fotopuodelis su dekoratyviniu motyvu arba personalizuota nuotrauka
5,99 € 12,99 € Sutaupote: 7,00 €
HOLISTINIS ritualas ANGEL SPA centre Vilniuje
29,00 € 58,00 € Sutaupote: 29,00 €
DANGIŠKAS SPA! Vilniuje, ANGEL SPA centre
39,90 € 65,00 € Sutaupote: 25,10 €
Grožio RITUALAS MOTERIMS ANGEL SPA centre Vilniuje
39,00 € 75,00 € Sutaupote: 36,00 €
GYDOMASIS SPA ritualas DVIEM ANGEL SPA centre Vilniuje
55,90 € 108,00 € Sutaupote: 52,10 €
Rezultatai 5 iš 5