0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Ekskursija VAIDUOKLIŠKA NAKTIS

Kaina: 16,99 €
Prekės aprašymas

Vaiduokliai.lt – tai pramogų agentūra Lietuvoje, kuri specializuojasi netradicinėse pramogų rūšyse: organizuoja naktines ekskursijas, taip pat siekia suteikti klientams kuo įvairesnių pramogų, naujų įspūdžių bei žinių, garsėja savo neįprastais, naktiniais pasiplaukiojimais baidarėmis, orientaciniais žaidimais ir ekskursijomis.

Tarp siaurų Vilniaus senamiesčio gatvelių ir didingų pastatų slypi daugybė legendų. Kai kurios jų daugeliui žinomos dar nuo istorijos pamokų mokykloje ar viena ausimi kažkur girdėtos. Tačiau to, ką išgirsite šioje ekskursijoje – nerasite nei viename istorijos vadovėlyje ar knygoje. Tai – užmirštos, daugeliui negirdėtos, iš Vilniaus kronikų surinktos istorijos ir legendos apie sostinės senamiesčio vaiduoklius. Mistiško pasivaikščiojimo metu, iš profesionalios gidės lūpų išgirsite šiurpuliuką keliančių istorijų apie sveiku protu nepaaiškinamus praeities reiškinius. Sužinosite, kurių didikų šmėklas dar ir šiandien galima sutikti netikėčiausiose vietose, kai užmiega visas miestas.

Pastabos:

  • Ekskursija vyksta Vaiduokliai.lt numatytomis datomis (datas sužinosite prisiregistravę) susidarius bent 7 asmenų grupei  ir kiekvieną paskutinįjį mėnesio penktadienį nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus.
  • Registracija: būtina išankstinė registracija: vaiduokliai.lt/dovanu-cekis/ - dovanų čekio registracija. Užsiregistravusieji informuojami apie planuojamas ekskursijos datas.
  • Ekskursija nėra teatralizuota. Ekskursijos temą istorijomis bei legendomis perteiks gidas. Ekskursijos metu į objektų vidų nepatenkama.
  • Susitikimo vieta: prie Mindaugo paminklo (šalia Nacionalinio muziejaus, Arsenalo g. 1).
  • Trukmė: 2 val.
Sąlygos:

Kuponas - sms žinute gautas kodas. (Užsisakę ekskursiją Jūs gausite sms žinute nuolaidos kodą, kurį būtina panaudoti prisiregistruojant.)

  • Apmokėję paslaugą, per 24h. (darbo dienomis) gausite UNIKALŲ kodą - sms žinute, kurį  būtina panaudoti prisiregistruojant.

! Atsiskaitant už paslaugą pasirinkite nemokamą atsiėmimą Kauno prekių punkte, kad galutinėje sąskaitoje nebūtų priskaičiuojami pristatymo mokesčiai. Pasirinkus kitą pristatymo būdą pinigai už pristatymą nebus grąžinami.


Kontaktai:

UAB „Vaiduokliai“
El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Mob. tel.: +37065216600
Adresas: Gynėjų g. 14-56, Vilnius 
Internetinis puslapis: www.vaiduokliai.lt

Ekskursija VAIDUOKLIŠKA NAKTIS
5 out of 5 based on 1
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Saulius  (Antradienis, 2018-06-26)
Įvertinimas:
 
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti