0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Ekskursija VILNIAUS POŽEMIŲ ISTORIJOS

Kaina: 12,99 €
Prekės aprašymas

Vaiduokliai.lt – tai pramogų agentūra Lietuvoje, kuri specializuojasi netradicinėse pramogų rūšyse: organizuoja naktines ekskursijas, taip pat siekia suteikti klientams kuo įvairesnių pramogų, naujų įspūdžių bei žinių, garsėja savo neįprastais, naktiniais pasiplaukiojimais baidarėmis, orientaciniais žaidimais ir ekskursijomis.

Po senamiesčio gatvelėmis slepiasi nuostabus požeminis pasaulis. Dėl daugybės karų ir gaisrų, namai čia buvo perstatinėjami, o gatvių grindinio lygis vis kilo. Daugelis to meto namų- dabar jau po mūsų kojomis. Sužinosite, kokia tų namų istorija, kuo ypatingi jų rūsiai. Pamatysite, kur ilsisi gražuolė Barbora Radvilaitė. Apsilankysite karalių kriptoje, kur palaidoti garsiausi valdovai. Katedros požemiuose yra įrengtos ir vaizdo projekcijos. Jų dėka pamatysite kaip iš tikrųjų kadaise atrodė ši vieta. Taip pat yra sukurta ir trimatė holograma. Tai aliuzija į ypač vertingą, neišlikusį relikvijorių. Ekskursijos pėsčiomis metu Jus lydės profesionali gidė.

Lankomi objektai:
1. Katedros požemiai;
2. Šv. Kryžiaus (Bonifratų) bažnyčia;
3. Gintaro galerijos rūsiai;
4. J. ir M. Šlapelių namų-muziejaus rūsiai;
5. Šv. Jono gatvės galerijos rūsiai;
6. Žydų kultūros ir informacijos centras.
7. Rotušės požemiai.

(Aplankomi 4 objektai iš sąrašo. Juos parenka UAB „Vaiduokliai“, priklausomai nuo datos ir galimybių. Objektai yra šildomi.)

Pastabos:

  • Ekskursija vyksta kiekvieną šeštadienį, susidarius bent 7 asmenų grupei.
  • Registracija: būtina išankstinė registracija: vaiduokliai.lt/dovanu-cekis/ - dovanų čekio registracija. Užsiregistravusieji informuojami apie planuojamas ekskursijos datas.
  • Lankomiems objektams būtina turėti po ~7€ (suaugusiems), ~5€ (vaikams, senjorams, neįgaliesiems) grynaisiais.
  • Susitikimo vieta: prie Vilniaus Katedros varpinės laiptų.
  • Trukmė: 2,5val.

Sąlygos:

Kuponas - sms žinute gautas kodas. (Užsisakę ekskursiją Jūs gausite sms žinute nuolaidos kodą, kurį būtina panaudoti prisiregistruojant.)


  • Apmokėję paslaugą, per 24h. (darbo dienomis) gausite UNIKALŲ kodą - sms žinute, kurį  būtina panaudoti prisiregistruojant.


! Atsiskaitant už paslaugą pasirinkite nemokamą atsiėmimą Kauno prekių punkte, kad galutinėje sąskaitoje nebūtų priskaičiuojami pristatymo mokesčiai. Pasirinkus kitą pristatymo būdą pinigai už pristatymą nebus grąžinami.


Kontaktai:

UAB „Vaiduokliai“
El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Mob. tel.: +37065216600
Adresas: Gynėjų g. 14-56, Vilnius 
Internetinis puslapis: www.vaiduokliai.lt

Ekskursija VILNIAUS POŽEMIŲ ISTORIJOS
5 out of 5 based on 1
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Saulius  (Antradienis, 2018-06-26)
Įvertinimas:
 
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti