0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Refraktometrai cukringumo matavimui meduje, vyne, sultyse ir aluje

Kaina: 33,99 € 43,71 € Sutaupote: 9,72 €
Prašome pasirinkti prekės variantą
Prekės aprašymas

Nepakeičiamas prietaisas aludariams, maisto pramonės specialistams, aludariams, gaminantiems vyną ar alų. Itin populiarus prietaisas tarp bitininkų medui ištirti. Refraktometras itin patogus prietaisas, kuris tiksliai nustato cukringumo procentą produktuose tik iš poros lašelių mėginio. Jei užlašinamo skysčio temperatūra yra netinkama,  ant prietaiso esančio paviršiaus jis greitai atvėsta iki aplinkos temperatūros. Tai leidžia matuoti skysčius visose gamybos stadijose, o tikslūs rezultatai gaunami akimirksniu.

Paprastas naudoti, nereikalingos baterijos. Prieš naudojant prietaisą reikalingas prietaiso kalibravimas. 20 laipsnių temperatūroje užlašinkite kelis lašelius distiliuoto vandens ant prizmės. Prietaiso rodmenys turi būti lygus 0.

 • Tvirtas dizainas, paprasta naudoti;
 • Skalės linijos - plonos ir ryškios;
 • Prietaiso ilgis: 15cm.

1. Pasirinkimas. Refraktometras Skalė 0-32% BRIX

SVARBU: Siekiant sumažinti prekės savikainą bei siuntimo išlaidas refraktometras gali būti atsiųstas be plastikinės dėžutės saugiai supakuotas kitokioje pakuotėje.


2. Pasirinkimas. Refraktometras skalė 0-90% BRIX (tinka medui)

Tiksliai nustatykite cukraus koncentraciją meduje. Šio modelio skalė 0-90% BRIX, todėl jis tiks ne tik skysčių cukringumui matuoti, bet ir medui.Naudojimas:

1. Atidarykite refraktometro skaidrų dangtelį ir žiūrėkite per stebėjimo akutę, sukite fokusavimo žiedą, kol per akutę matoma skalė išryškės. 

2. Atidarykite refraktometro skaidrų dangtelį ir švariai nuvalykite prizmės stiklinį paviršių švelnia, drėgna šluoste. Ant prizmės užlašinkite 2-3 lašus tirpalo (matuojamo skysčio), uždarykite skaidrų dangtelį ir užspauskite taip lengvai, kad skystis ant prizmės pasidalintų tolygiai, be jokių oro burbulų.

3. Laikykite prietaisą horizontaliai ir palaukite apie 30 sekundžių. Tai leidžia mėginiui prisitaikyti prie aplinkos temperatūros, kad suveiktų temperatūros kompensacija.

4. Žiūrėkite per stebėjimo akutę į vertę; ties kuria skale kerta mėlynos ir baltos sienos linija, tokia ir bus matavimo vertė.

5. Išvalykite ir nusausinkite prizmės paviršiaus stiklą.

SVARBU: Siekiant sumažinti prekės savikainą bei siuntimo išlaidas refraktometras gali būti atsiųstas be plastikinės dėžutės saugiai supakuotas kitokioje pakuotėje


   

3. Pasirinkimas. Refraktometras medui su tankio ir vandens kiekio skale:

Refraktometras, kuris matuoja tankį, vandens kiekį bei cukringumą. Prietaisas puikiai tiks didelį cukringumą turintiems produktams, tokiems, kaip medus, uogienė ar sirupas. Su šiuo prietaisu galėsite stebėti ir kontroliuoti cukraus koncentraciją maisto produktuose ir gėrimuose.

Matavimo ribos:

 • Brix: 58 - 92 %  (cukringumas)
 • Baume: 38 - 43 °Be (tankis)
 • Vandens kiekis: 12 - 27 %

Padalos vertė:

 • Brix: 0,5 %
 • Baume: 0,5 °Be
 • Vandens kiekis: 1 %

Refraktmetro tikslus kalibravimas rekomenduojamas su medumi, pirmo spaudimo aliejumi, kurių tankis ar cukringumas tiksliai žinomas.


Panašios prekės:

Spiritometrai - alkoholio matuokliai skysčiams matuoti (Spausti)Sąlygos:

Atsiskaitymo ir pristatymo būdai:

 • Sumokėkite už prekes grynais mūsų biure Kaune, Laisvės alėja 45-307.
 • Užsisakykite prekę telefonu +370 609 97 657 ir apmokėkite kurjeriui grynais pristačius Jūsų nurodytu adresu (prekes dažniausiai pristatome kitą darbo dieną).
 • Sumokėkite internetu ir pasirinkite vieną iš mūsų nemokamo prekių atsiėmimo punktų: Kaune ar Klaipėdoje (atsiimant prekes būtina pateikti unikalų mokėjimo numerį, kuris yra atsiunčiamas el. paštu atlikus apmokėjimą).
 • Sumokėkite internetu ir pasirinkite pristatymą į namus kurjeriu, Lietuvos paštu arba į OMNIVA paštomatus.

Beveik visas prekes turime vietoje - Kauno biure, todėl dažniausiai jas galima atsiimti iš karto. Smulkesnė informacija +370 609 97 657.

Sumokėti už prekes grynais Klaipėdos prekių atsiėmimo punkte nėra galimybės.

Prekes Klaipėdos atsiėmimo punkte galima atsiimti nuo kiekvienos savaitės penktadienio, jei prekės užsakytos ne vėliau kaip tos pačios savaitės antradienį.

Įsigijus paslaugą, ja būtina pasinaudoti per aprašyme nurodytą terminą.

Prekių saugojimo laikas atsiėmimo punktuose yra 14d.

Jeigu reikalinga sąskaita-faktūra, informuokite mus el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Prekių grąžinimo sąlygos vykdomos Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.


Refraktometrai cukringumo matavimui meduje, vyne, sultyse ir aluje
5 out of 5 based on 1
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Nežinomas  (Trečiadienis, 2018-07-04)
Įvertinimas:
 
geras
Klaudija  (Antradienis, 2018-04-17)
Įvertinimas:
 
Puikus dalykas
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Rezultatai 8 iš 8