• Adatinis DERMA ROLLER SRS mezoterapinis volelis
  • Adatinis DERMA ROLLER SRS mezoterapinis volelis
  • Adatinis DERMA ROLLER SRS mezoterapinis volelis
  • Adatinis DERMA ROLLER SRS mezoterapinis volelis
Akcija - 24%
Naujiena

Prekės kodas: DERMVOLEL

Prekės informacija: Prekė sandėlyje

Gamintojas: *EU*

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €5.46

€16.93 €22.39

Turbūt ir Jums teko girdėti apie mezoterapijos procedūrų efektyvumą ir naudingumą? Tuomet šis pasiūlymas kaip tik Jums! Nuo šiol galėsite atlikti kosmetologijos kabinetų rezultatams prilygstančias procedūras tiesiog namuose su mezoterapiniu SRS voleliu 540 vienetų titano mikroadatėlių už itin patrauklią kainą.

Mezoterapiniai voleliai sukurti 1997 m. Prancūzijoje, o 2000 m. atlikti klinikiniai tyrimai patvirtino šių įrankių efektyvumą ir 2004 m. voleliai buvo oficialiai užregistruoti kaip prietaisai, skirti  pooperacinių randų, strijų, raukšlių, celiulito, randų, likusių po spuogų pašalinimo, nudegimų nuo saulės ir odos nelygumų korekcijoms atlikti. Šio volelio pranašumas yra tas, kad adatėlės yra ne plieninės o titaninės kas yra būtina atliekant procedūras dėl saugumo, sterilumo ir patvarumo.
 
Pasinaudojus puikiu šios dienos pasiūlymu, galėsite įsigyti sterų adatinį volelį mezoterapijos procedūroms atlikti tiesiog namuose!
 
Procedūrų su hialurono rūgštimi metu adatinis volelis atlieka mikro-injekcijas, kurių metu hialurono rūgštis efektyviau įsiskverbia į odą, taip norimi rezultatai pasiekiami daug greičiau.
 
DERMA ROLLER Volelis skirtas mezoterapijos seansams namuose atlikti pasižymi šiomis savybėmis:
 
  • skatina kolageno gamybą odoje
  • lygina raukšleles
  • padeda kovojant su celiulitu
  • skatina odos dalelių atsinaujinimą - regeneraciją
  • padeda naikinti  randus
  • mažina odos spalvos nelygumus

Mikroakupunktūros procedūrą atlikti namuose paprasta!

Volelis su 540 vienetų titano mikroadatėlių ritinamas oda su nedideliu spaudimu. Gali būti jaučiamas nedidelis skausmas - tai normalu. Nuolatinis procedūros kartojimas lyg prikelia odą iš miego būsenos, neleidžia jai pasyviai „tinginiauti“. Gavusi signalą apie mikrodūrius, oda reaguoja natūraliai - ji ima atsistatyti. Tai pastebima ne tik paviršiniame sluoksnyje, tačiau ir gilesniuose audiniuose. Odoje ima aktyviau gamintis kolagenas, suaktyvėja naujų kraujagyslių atsiradimas. Natūralu, kad atsinaujinusi oda yra stangresnė, lygesnė, mažėja strijos, tvarkosi odos pigmentacija. Tai taip pat itin efektyvi priemonė prieš plaukų slinkimą. Mikrodūriai probleminėje srityje paskatina ir suaktyvina naujų plaukų atsiradimo procesus. 0.25mm., 0.5mm arba 1mm ilgio adatėles turintys voleliai daugumoje yra naudojami jautresnei veido odai, kitoms vietoms dažniausiai pasirenkami voleliai su 1mm ar net 2mm ilgio titaninėmis adatėlėmis. Ilgesnes adatėles turintys voleliai pagrinde naudojami šalinant celiulito arba randų požymius, taip pat naikinant įvairias pigmentines dėmes.

Paskirtis 0,25mm 0,5mm 1mm 1,5mm 2mm 2,5mm
Odos ląstelių atsistatymui X          
Odos spalvos atstatymui X X        
Smulkių raukšlių šalinimas   X        
Pigmentinių dėmių šalinimas   X X      
Naudojimui su preparatais odai X X X X X X
Lokalių riebalų sankaupoms šalinti   X X      
Strijų šalinimui   X X X X X

 

Svarbu žinoti, kad procedūrų metu volelis turi būti sterilus. Geriausia tai padaryti prieš procedūrą patalpinus volelį į alkoholio (be priemaišų) tirpalą 10-15 minučių. Prieš naudojimą leisti voleliui nudžiūti. Oda procedūros metu turi būti kruopščiai nuplauta ir sterilizuota. Volelis skirtas individualiam naudojimui: juo negalima dalintis keliems asmenims.

Tam, kad išsaugotumėte jaunatvišką veido odą, nebūtina reguliariai lankytis kosmetologijos kabinetuose – veiksmingas grožio procedūras nesunkiai galite atlikti tiesiog namuose, pasitelkdami profesionalų naudojamus produktus. Tad nepraleiskite puikios progos įsigyti daugelio moterų jau pamėgtus adatinius DERMA ROLLER SRS volelius už itin mažą kainą!

SVARBU - Siekiant sumažinti prekės siuntimo išlaidas bei kainą, volelis gali būti atsiųstas be nuotraukose pavaizduotos dėžutės, saugiai supakuotas kitoje pakuotėje. Pateiktos nuotraukos yra informacinio pobūdžio, todėl daiktai realybėje gali turėti nedidelių skirtumų nuo nuotraukose pavaizduotų. T.Y. gali skirtis volelio gamintojas ar daikto spalva.

13.99 € mezoterapinis DERMA ROLLER volelis

Prekės nuotrauka su pakuote (2mm.adatėlės):

13.99 € mezoterapinis DERMA ROLLER volelis

13.99 € mezoterapinis DERMA ROLLER volelis

13.99 € mezoterapinis DERMA ROLLER volelis

 
Patiko kaina prieinama
Naudoju, poveikis geras. Pagerėjo odos elastingumas ir sumažėjo raukšlių gylis.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink