• Iššokusio pėdos kauliuko treniruoklis
Akcija - 20%
Naujiena

Prekės kodas: KAULTREN

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: *EU*

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €1.22

€4.83 €6.05

Atlikti tyrimai rodo, jog net iki 30 procentų suaugusių pasaulio žmonių kenčia nuo iššokusio pėdos kauliuko sukeliamo diskomforto. Iššokęs kojos kauliukas, tai didžiojo kojos piršto iškrypimas į išorę ir pirmojo padikaulio pasislinkimas į vidinę pusę. Medicininis šios patalogijos pavadinimas yra  Halux Valgus („Hallux“ lotyniškai - didysis pirštas, „valgus“ - apibūdina iškrypimą į išorę). Negydomas iškrypęs didysis kojos pirštas ima kelti diskomfortą ir skausmą, o taip pat ilgainiui gali deformuoti kitus pirštus bei visą pėdą. Todėl pastebėjus pėdos pokyčius reikėtų susirūpinti ir imtis priemonių.

Ši problema ypatingai nemaloni moterims, kadangi atsiranda kompleksai dėl pėdų ir pirštų, o tai žinoma įtakoja avalynės pasirinkimą – dažniausiai nešiojami uždari, platesni batai, tenka atsisakyti madingų batelių, batelių su kulniukais, atvirų basučių.

Taigi jei dėl iššokusio didžiojo pėdos piršto jaučiate skausmą ir diskomfortą jau laikas spręsti šią ūmią problemą!

Iššokusio pėdos kauliuko treniruoklis efektyviai padeda atstatyti iššokusį pėdos kauliuką. Jei turite šią problemą, naudokite treniruoklį visuomet kai turite tam laiko - darbe, žiūrint televizorių ar skaitant knygą…

Naudojimas:

Įkiškite abu didžiuosius kojos pirštus tarp treniruoklio gumų, iš vidinės pusės. Nykščius laikykite tiesiai ir palengva traukite gumas į skirtingas puses. Traukti reikia tiek kol pajaučiamas lengvas tempimas. Šiuos judesius patartina kartoti bent 100 kartų (kuo daugiau tuo geriau) vienos treniruotės metu, kiek kartų per savaitę kartosite pratimus priklauso nuo Jūsų ir iššokusio kauliuko būklės.

3.99 € iššokusio pėdos kauliuko treniruoklis

3.99 € iššokusio pėdos kauliuko treniruoklis

3.99 € iššokusio pėdos kauliuko treniruoklis

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink