Kinezioteipai sportuojantiems 5m rulonėlis

NaujienaPopuliari
Akcija -42%

Prekės kodas: LVKINEZIOTEIP

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€699 €1210 su PVM
Sutaupote - €511
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: *EU*

KOKYBIŠKI KINEZIOTEIPAI IŠ WWW.MANDARINAI.LT
 

Kinezioteipas tai lipnus elastingas pleistras kuris tam tikru būdu klijuojamas ant kūno siekiant sumažinti skausmą, pagerinti kraujotaką, ištaisyti laikyseną arba kaip prevencinė priemonė traumoms išvengti. Kinezioteipai yra plačiausiai naudojami profesionaliame sporte ne tik kaip reabilitacinis priedas po traumų tačiau kaip priemonė kuri padeda laisviau judėti. Teisingai užklijuoti kinezioteipai gali mobilizuoti sąnarius į teisingą padėtį, tuo pačiu ne tik sumažinti traumos galimybę aktyviai sportuojant, bet ir palengvinti judesius. Kinezioteipavimas pagerina limfos apykaitą, sumažina raumenų įtampą ir sustiprina nusilpusių raumenų tonusą

Užsienyje kinezioteipavimas plačiai naudojamas nėščiosioms. Teipavimas stabilizuoja vaisiaus padėtį, stiprina pilvo raumenis, mažina galimus skausmus. Taip pat padeda nugaros raumenims atlaikant padidėjusį krūvį augant vaisiui. Mažina nepatogumą besilaukiančioms miegant.

  • Kinezioteipai yra vandeniui atsparūs ir pralaidūs orui- oda gauna reikiamą kiekį deguonies viso seanso metu. Teisingai užklijuotas kinezioteipas laikosi 3-5 dienas.
  • Kinezioteipai yra pagaminti iš 95% medvilnės, 5% elastano
  • Kinezioteipai yra visiškai saugūs naudoti, atitinka ir viršija CE standartų reikalavimus.
  • Importuota iš JAV

KINEZIOLOGINIAI TEIPAI plačiai naudojami pediatrijoje ir padeda taisant laikysenos sutrikimus, nusilpusių raumenų atstatymui, sutrikusios koordinacijos problemoms spręsti, gydant tam tikras vaiko raidos problemas, eisenos sutrikimams bei plokščiapadystei gydyti.

5cm. pločio 500cm. ilgio kinezioteipai.

Galimos kinezioteipų spalvos - šviesiai arba tamsiai mėlyna, raudona, kūno spalva, juoda, rožinė, oranžinė, geltona, purpurinė, šviesiai žalia, kamufliažinė kariška arba rožinė ir tatuiruočių imitacijos kinezioteipas.
Taip pat galite įsigyti ir perforuotus kinezioteipus. Dar geresniam odos kvėpavimui užtikrinti, skirtas gausiai prakaituojantiems.

  • Savaime prilimpantis teipas;
  • Lengvai nuimamas, nepešia odos plaukų;
  • Sudėtyje nėra jokių agresyvių klijų;
  • Skirtas potrauminiam galūnių teipavimui;
  • Mobilizuoja sąnarius ar sumušimo vietą ir sumažina skausmą.

5.99 € Kinezioteipas

5.99 € Kinezioteipas

5.99 € Kinezioteipas

5.99 € Kinezioteipas

5.99 € Kinezioteipas

5.99 € Kinezioteipas
 


 

Labai geras dalykas, Rekomenduoju. Perkau jau daugelį metų. Džiaugiuosi bendradarbiavimu.
Kaina tai geriausia cia kokia pavyko rasti ir kokybe nenuvyle
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink