Lipdukai užkritusiems akių vokams pakelti

Naujiena
Akcija -27%

Prekės kodas: LVEyeStickersM

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€799 €1099 su PVM
Sutaupote - €300
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: *EU*

Juostelės- lipdukai užkritusiems akių vokams pakelti

Akių vokai sunkūs ir užkritę gali tapti dėl įvairiausių priežasčių, tai gali būti genetika ir paveldimumas, didelio svorio netekimas, nuovargis, alergija ar su amžiumi atsirandantis raumenų silpnumas.

Dažnai užkritę akių vokai tampa didele problema, diskomforto ir kompleksų priežastimi. Akių vokų operacijos itin brangus bei gana skausmingas būdas su tuo kovoti. Siūlome Jums greitą ir efektingą išeitį, atsisakyti kompleksų ir jaustis puikiai vos per kelias akimirkas. Skaidrūs lipdukai užkritusiems akių vokams akimirksniu padidins Jūsų akis, jos taps jaunatviškesnės bei žvalesnės. Užtikrintas ir efektyvus akių vokų pakėlimas be jokios operacijos.

Komplekte net 48 vnt. lipdukų, o tai net 24 poros!

Galimi lipdukų dydžiai:

6,5 € Lipdukai užkritusiems akių vokams pakelti

 

 

 

hooded-eyes-before-and-after-eye-magic

Užklijuotos lipnios juostelės švelniai pakelia akies vokus, o virš akies esantis odos perteklius atsiduria voko raukšlėje. Šios juostelės suteiks pasitikėjimo savimi, atrodysite daug jaunesni ir žvalesni.

Tinka tiek vyrams, tiek moterims visų amžių grupėms.

Naudoti: ant švariai nuvalytų akių vokų odos prilipinkite skaidrią juostelę. Nešiokite visą dieną. Norėdami lengvai nuimti juostelės, tereikia sudrėkinti makiažo valikliu.

6,5 € Lipdukai užkritusiems akių vokams pakelti

 
Butinai pirksiu dar. Rekomenduoju!
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink