Prekių pristatymas

Internetinė parduotuvė www.mandarinai.lt parduodama daugiau nei 11 tūkstančių skirtingų prekių bei paslaugų kurios gali viena nuo kitos ženkliai skirtis įvairiausiomis savybėmis. Būtent dėl to, skirtingoms prekėms gali būti taikomos skirtingos pristatymo sąlygos, būdai bei terminai. Parduotuvėje siūlomi sekantys pristatymo būdai ir preliminarūs tarifai kurie gali skirtis priklausomai prekės dydžio ir kitų sąlygų:

Tarifai:
Pristatymas registruota Lietuvos pašto siunta (atsiskaitymas internetu) 1,79 €
Pristatymas registruota Lietuvos pašto siunta (atsiskaitymas grynaisiais pašte) 5,00 €
Pristatymas į namus kurjeriu (atsiskaitymas internetu) 2,49 €
Pristatymas į namus kurjeriu (atsiskaitymas kurjeriui gavus prekę) 4,00 €
OMNIVA Paštomatai 2,49 €
Nemokamas pristatymas per kurjerių tarnybą (taikoma tam tikroms prekėms akcijų metu)
Nemokamas atsiėmimas Kauno biure (taikoma tam tikroms prekėms)

6. Prekių pristatymas.
6.1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą ir pateikti pilną bei teisingą informaciją.
6.2. Jei pekės pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
6.3. Prekes pristato Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris, pašto ar kita siuntų tarnyba).
6.4. Užsakytos prekės paprastai pristatomos per 1-5 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo.
6.4.1. Jeigu užsakymas išsiųstas darbo dieną iki 12 val. pasirinkus kurjerinę ar paštomatų paslaugas ir jeigu prekės yra sandėlyje, prekės gali būti pristatytos jau kitą darbo dieną.
6.4.2. Jeigu prekių nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti ilgiau nei numayta (pirkėjas informuojamas)
6.4.3. Atskirais atvejais, prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau, apie tai informavus Pirkėją per 2 d.d. nuo užsakymo.
6.5.1. Tam tikroms prekėms Lietuvoje prekių pristatymas nemokamas ( jei nurodoma prekės parašyme)
6.5.2. Nenumatytais atvejais prekių pristatymo kaina arba sąlygos gali keistis  (Galimas atvejis kuomet kuomet perkamos kelios skirtingos prekės kurių skirtingos pristatymo sąlygos ar teminai - tokiu atveju pirkėjas informuojamas apie susiklosčiusią situaciją atskira tvarka)
6.6. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
6.7. Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
6.8. Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo prieš pasirašant už priimamą siuntą,  pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant pašto ar siuntų tarnybos darbuotojui. Pasirašius už siuntos priėmimą ir neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais ir skaitoma kad pristatyta siunta pažeidimų neturėjo.

PAGAL POREIKĮ ĮMONĖMS IŠRAŠOME IŠANKSTINIO APMOKĖJIMO SĄSKAITAS

Rašyk
Skambink