• Dantų balinimo juostelės Advanced Whitening Strips
  • Dantų balinimo juostelės Advanced Whitening Strips
Naujiena

Prekės kodas: DANTBALAdvanced

Prekės informacija: Laikinai išparduota

Gamintojas: *EU*

Graži šypsena tampa vis svarbesne šiuolaikinio žmogaus įvaizdžio dalimi ir sėkmės garantu. Nuo šiol nuoširdi ir akinamai balta šypsena kasdien gali puošti ir Jūsų veidą! Pabandykite mandarinai.lt siūlomas dantų balinimo juosteles už išties džiuginančią kainą!

Naudojimas

  1. Išpakuokite ir sausomis rankomis atsargiai nulupkite juostelę nuo plėvelės. Dėl geresnio efekto patartina nevalyti dantų prieš pat naudojant dantų balinimo juosteles.
  2. Užklijuokite juostelę ant viršutinių priekinių dantų. Juostelė klijuojama ta puse, kuri buvo nuklijuota nuo plėvelės. Sulygiuokite juostelę su dantenų linija neuždengiant dantenų ir švelniai prispauskite. Likusią juostelės dalį užlenkite už dantų. Ta pačia tvarka kitą juostelę užklijuokite ant apatinių dantų.
  3. Palaikykite užklijuotas juosteles po 30 minučių, po to jas nulupkite. Išskalaukite burną vandeniu ar burnos skalavimo skysčiu ir išsivalykite dantis.

12.99 € Advanced Teeth Whitening Strips

Naudoti reikia kartą per dieną po 30 min. Gamintojas garantuoja, jog dantys taps baltesni jau po 3 dienų naudojimo. Kliniškai įrodyta, jog dantys išlieka balti iki 18 mėnesių. Pilnas naudojimo kursas trunka 20 dienų, po kurio dantų spalva pašviesėja net 6 tonais!

Nepatartina naudoti jaunesniems nei 18 metų žmonėms ir vaikams, nėščiosioms, sergantiems dantų ar dantenų ligomis.

Advanced Teeth Whitening Strips

Viename pakelyje yra apatinė ir viršutinė juostelės, viso - 2 vnt.

Kiekis: 1 pakelis

 
Gerai balina
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink