Elektrinis graviravimo įrankis

Naujiena
Akcija -12%

Prekės kodas: LVGRAVER1

Turimas kiekis: Laikinai išparduota

Gamintojas: *EU*

Graveris turi deimantinę galvutę besisukančią itin aukštu greičiu. Prilietus prie norimo paviršiaus deimantinė galvutė nušlifuoja norimą paviršiaus sluoksnį. Graviruoti paprasta - tiesiog įjunkite graviravimo prietaisą- graverį ir „pieškite“ juo kaip įprastu pieštuku!

Naudingas ne tik pramogai ar kūrybiniams projektams bet itin praktiškas daiktas nuosavybės apsaugai. Graviruokite Jums priklausančius daiktus ir tai ženkliai sumažins tikimybę kad jie bus pavogti. Būtent graviravimą kaip prevencinę priemonę nuo vagysčių naudoja Lietuvos policija. Taip pat graviravimas padės daiktus atgauti vagystės ar pametimo atveju. Geri pavyzdžiai galėtų būti: dviračio ar kitos transporto priemonės rėmo ar automobilio langų graviravimas, telefono ar kompiuterio graviravimas (po baterija ar tiesiog korpuso), įrankių ar laikrodžių graviravimas ir pan.

Matmenys: 18 x 2.9 x 2.9 cm Spalva: balta su mėlyna Baterijos: 2 x AA (pirkti atskirai) Patartina negraviruoti ant elektroninių laikmenų, tokių kaip CD ar DVD kompaktiniai diskai.

7.99 € elektrinis graviravimo įrankis

7.99 € elektrinis graviravimo įrankis 

labai gražiai pavyksta graviruoti kiaušinius
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Greitas pristatymas

Per 2-3 darbo dienas

Konsultacija telefonu

+37060997657

Mokėjimas

Pristatymo metu

Grąžinimo garantija

Per 14 d.d.

Rašyti
Skambinti