• Elektroninis maisto termometras
Akcija - 35%
Naujiena

Prekės kodas: TERMO

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: *EU*

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €2.79

€5.21 €8.00

Elektroninis termometras maisto temperatūrai matuoti.

Mažas, bet būtinas prietaisas kiekvienai dažnai virtuvėje besisukiojančiai ir gaminti mėgstančiai šeimininkei bei patyrusiam kulinarui! Šiandien siūlome įsigyti elektroninį termometrą maisto temperatūrai matuoti. Vos kelios sekundės ir ruošiamo maisto temperatūra Jums kaip ant delno! Šis stebuklas įmanomas ir Jūsų virtuvėje — argi nebūtų šaunu tiksliai žinoti, kad tiek ant kasdienio, tiek ant šventinio stalo keliaujantys patiekalai yra tinkamai paruošti.Šiandien www.mandarinai.lt pristato itin praktišką ir virtuvėje labai naudingą mini įrankį, kuris leis greitai ir paprastai įvertinti ruošiamo patiekalo temperatūrą! Tik žinodami tikslią temperatūrą galėsite spręsti, ar patiekalas jau baigtas, ar temperatūra jau tinkama virti, kepti ir troškinti ir t. t.

Jums siūlomo termometro ypatybės:

  • galima pasirinkti temperatūros matavimą pagal Celsijaus arba Farenheito skalę;
  • rodo temperatūrą nuo -50 °C iki +300 °C;
  • paskutinio temperatūros matavimo duomenų išsaugojimas;
  • „Low battery" funkcija;
  • išsijungia po 15 min. nenaudojimo;
  • parduodamas su įdėtomis baterijomis;
  • termometras įdėtas į specialią permatomą dėžutę;

Nespėliokite, ar patiekalas jau iškepė... Spręskite apie tai pagal vidinę maisto temperatūrą, kuri tiksliai parodo, ar ruošiamas patiekalas yra tinkamai termiškai apdorotas. Juk kepant, verdant, garinant ir troškinant maisto produktams — mėsai, žuviai, daržovėms, pyragams, uogų ar vaisių tyrėms, košėms, šildomam pienui ar net vandeniui ir pan. — taip pat keliami skirtingi temperatūros reikalavimai.

Savo rankomis kurdami įvairiausius kulinarinius šedevrus, ženkite žingsnelį profesionalumo link — pradėkite matuoti ruošiamo maisto temperatūrą, o su mandarinai.lt priimsite į savo virtuvę puikų pagalbininką ir išties nemažai sutaupysite.

5.21 € elektroninis maisto termometras

5.21 € elektroninis maisto termometras

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink