• Nano anglies dantų šepetėlių rinkinys 10 vnt.
  • Nano anglies dantų šepetėlių rinkinys 10 vnt.
  • Nano anglies dantų šepetėlių rinkinys 10 vnt.
Akcija - 23%
Naujiena

Prekės kodas: NANO10SEP194

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: *EU*

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €3.25

€10.88 €14.13

Sveiki dantys ir balta šypsena puošia veidą ir didiną pasitikėjimą savimi! Viena iš nepakeičiamų burnos higienos priemonių - dantų šepetėlis, todėl siūlome įsigyti nano dantų šepetėlius su bambuko anglimi padengtais šereliais, kuriuos jau išbandė net keletas tūkstančių Lietuvos gyventojų. Šie minkšti dantų šepetėliai su nano technologijomis ir bambuko anglimi, atstato natūralų dantų baltumą. Valantis šiuo dantų šepetėliu yra sunaikinamos visos bakterijos, kurios kaupiasi burnos ertmėje, o dėl unikalių dantų šepetėlio šerelių, kurie pasižymi antibakterinėmis savybėmis, ant paties šepetėlio bakterijos taip pat nesikaupia. 

Šepetėliai ypač veiksmingi rūkantiems ir dažnai kavą mėgstantiems gerti žmonėms, nes yra pagaminti iš bambuko anglies - natūralios ekologiškos žaliavos - kuri tampa akyta ir sugeba absorbuoti kvapus ir apnašas žymiai geriau nei kitos anologiškos medžiagos. Dėl išskirtinių antiseptinių ir antibakterinių savybių šie šepetėliai ne tik sugeria kvapus, bet ir juos naikina. 

Nano anglies dantų šepetėliai turi dvigubus šerelius, kurių dėka yra atliekamos dvi skirtingos funkcijos:

  • pirmieji šereliai, kurie yra trumpesni ir užapvalinti, valo dantis ir masažuoja dantenas;
  • antrieji šereliai, kurie yra prailginti ir nusmailinti, puikiai išvalo net sunkiausiai pasiekiamas vietas ir tarpdančius bei yra itin švelnūs. 

Dėl savo itin minkštų ir švelnių šerelių, šepetėliai nesuteikia jokių neigiamų pojūčių net jautriausioms dantenom, dėl ko bambuko anglies dantų šepetėliai yra ypatingai populiarūs. 

Nano anglies dantų šepetėlių rinkinys 10 vnt.

     
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink