• Veido odos ir porų valymo prietaisas
  • Veido odos ir porų valymo prietaisas
  • Veido odos ir porų valymo prietaisas
  • Veido odos ir porų valymo prietaisas
Akcija - 29%
Naujiena

Prekės kodas: VEIDPRIET8030

Prekės informacija: Prekė sandėlyje

Gamintojas: *EU*

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €12.36

€29.99 €42.35

Ne vienai moteriai tenka susidurti su išsiplėtusiomis ir užsikimšusiomis veido poromis, o juk kiekviena svajoja apie nepriekaištingai lygią ir skaisčią odą. Veido porų valymo prietaisas padės atsikratyti šios problemos. Jo pagalba nuo odos yra pašalinamos visos negyvos ląstelės, nes šis prietaisas yra paremtas mikrodermabrazijos principu - odos šveitimo-valumavimo procedūra. 

Mes Jums siūlome efektyvų veido porų valymą namuose, vietoje brangių procedūrų grožio salonuose. Šį prietaisą paprasta ir lengva naudoti, tad galėsi džiauktis sveika ir lygia veido oda be didelių pastangų!

Maitinimas: USB laidu

Prietaiso rinkinyje yra 3 atgaliai:

  • Antgalis „Didysis apvalusis“ antgalis skirtas stipriam spuogų siurbimui, kurio dėka susiurbiami veido odos nešvarumai, poros, inkštirai ir spuogai;
  • „Mažasis apvalusis“ antgalis skirtas švelniasniam spuogų siurbimui, labiau tinka jautresnės odos veido siurbimui;

  • „Elipsinis“ antgalis – stimuliuoja veido kraujotaką, suteikia odai elastingumo.

Naudojimo būdas:

  • 1 Etapas. Siekiant geresnio rezultato, prieš naudojant prietaisą, rekomenduojama atverti veido poras. Tai padaryti galite įvairiais būdais, pavyzdžiui, panardinant veidą į garus ar ant veido uždėjus šiltą kompresą (pvz. rankšluostį, kuris buvo panardintas į karštą vandenį).
  • 2 Etapas. Pagal savo odos tipą pasirinkite Jums tinkantį atgalį: rinkitės didįjį apvalų antgalį, jei Jūsų oda yra riebi, mažąjį - jei oda yra linkusi į sausumą ir jautrumą. Tuomet nusistatykite Jums patinkantį siurbimo intensyvumo lygį. Preitaisu judėkite viena kryptimi, vienoje vietoje neužsibūkite pernelyg ilgai. Šiuo etapu išsiurbsite veido odos nešvarumus, užsikimšusias poras, spuogus ir raukšles.
  • 3 Etapas. Uždėkite Elipsinį antgalį. Rekomenduojame pasirinkti mažiausią siurbimo lygį ir greitais judesiais išvalyti veido odą. Geriausias poveikis bus jaučiamas siurbiant juoko ir kitas smulkias veido raukšles. Šį antgalį galima naudoti kasdieniniai odos priežiūrai. 

Nenaudokite prietaiso esant užkrėstai odai, arba turint uždegimines veido problemas.

SVARBU: Siekiant sumažinti prekės savikainą bei siuntimo išlaidas veido porų valymo prietaisas gali būti atsiųstas be dėžutės saugiai supakuotas kitokioje pakuotėje.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink