• Elastinis kelio sąnario įtvaras
  • Elastinis kelio sąnario įtvaras
  • Elastinis kelio sąnario įtvaras
  • Elastinis kelio sąnario įtvaras
Akcija - 33%
Naujiena

Prekės kodas: KELIOitvaras2S

Prekės informacija: Laikinai išparduota

Gamintojas: *EU*

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €6.05

€12.09 €18.14

Elastinis kelio sąnario įtvaras:

Kelio įtvarai reikalingi gydant kelio traumas, patempimus ar bandant išvengti ir apsisaugoti nuo galimų sumušimų ir patempimų. Naudojami kelio įtvarai sergant artritu ar kitomis su sąnariai susijusiomis ligomis. Kelio sąnario įtvarai ypač reikalingi saugant ir norint sumažinti keliui tenkamą krūvį. Puikiai tinka ekskursinių kelionių, slidinėjimo, žygių metu. Kelio įtvaras dėvimas ne tik patyrus traumą, bet ir visiems intensyviai sportuojantiems, dirbantiems ir aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonės.

Tinkamas dėvėti vyrams ir moterims, abiems kojoms. Centre esanti skylė padeda lengviau lankstyti koją nesukeliant nepatogumo ar veržimo jausmo. Įtvare esančios reguliuojami dirželiai garantuoja tinkamą kelio apgludimą, reikiamą įtempimą, todėl su įtvaru galėsite jaustis itin patogiai bet kurioje padėtyje. Itin kokybiškas neopreno įtvaras užtikrins komfortą ir reikiamą apsaugą.

Elastinio kelio sąnario įtvaras netrukdo judėti, sumažina galimų traumų tikimybę, pritaikytas dėvėti sportuojant ir judant.

Įtvaras palaiko natūralią kūno temperatūra ir skatina kraujotaką.

Rekomenduojamas dėvėti: esat ar norint išvengti traumų, artrozei, artritui, po operacijų, reabilitacijų metu. Kelio sąnario įtvaras tinkamas gydymui, apsaugai, profilaktikai esant sąnarių ar sausgyslių pažeidimams.

Spalva: juoda.

Išmatavimai neištempus įtvaro.

9.99 € Elastinio kelio sąnario įtvaras

9.99 € Elastinio kelio sąnario įtvaras

 

 
******************Geras, tvirtas***************
******************Geras, tvirtas***************
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink